KSW planowało walkę Jurasa z Różalem!

W ostatnim wywiadzie udzielonym dla FanSportu, Juras przyznał, że KSW chciało zaproponować obu panom pojedynek w KSW. Jak jednak szybko podaje Juras, walka została zduszona wręcz w zarodku, ponieważ zarówno on jak i Różal, nie byli zainteresowani takim pojedynkiem. Wszystko dlatego, iż obaj przyjaźnią się przez wiele lat i dla nich taki pojedynek byłby czymś nieodpowiednim.

Jak podaje Juras, temat został ujawniony pierw Różalowi, który zapewne od razu zapowiedział, że do takiej walki nie dojdzie. Później informacja trafiła do Jurasa, choć nie informuje on, w jaki dokładnie sposób. Co ciekawe, podobno KSW nie wystawiło oficjalnego zapytania do Jurasa odnośnie tego pojedynku. Nie wiadomo, jak było w wypadku Różala, który jak dobrze wiemy, nie ma najlepszych stosunków z federacją KSW.

Bardzo możliwe, że cała oferta była jedynie pomysłem zakulisowym, aby wybadać podejście obu zawodników. Jak dodał Juras, KSW musiałoby wydać ogromne pieniądze na to, aby zawodnicy zgodzili się wejść we dwóch, do jednego oktagonu. Jednakże, są to pieniądze, które jak sam dodał Jursa, nie są warte ich nazwisk.

Trzeba przyznać, że walka dwóch weteranów KSW byłaby z pewnością magnesem przyciągającym dla wielu fanów KSW. Niemniej jednak, do takiej walki z pewnością nie dojdzie, tym bardziej w KSW.

Poniżej wywiad z Jurasem:

Czytaj również:  Juras kolejny raz wbija szpilkę w freak fighterów