KSW było zainteresowane Krzysztofem Zimnochem!

Jak dowiadujemy się dziś dzięki kanałowi Youtube „ringpolska”, Krzysztof Zimnoch był w kręgu zainteresowań włodarzy KSW. Według zawodnika, federacja chciała podpisać z nim kontrakt na kilka walk. Czy więc w niedługim czasie będziemy mogli zobaczyć Krzysztofa Zimnocha w zupełnie nowej formule? Zapraszamy!

Jak się okazuje, Krzysztof Zimnoch aktualnie nie narzeka na brak pracy. Co więcej, były pięściarz aktualnie chce rozwijać się stale w biznesie, co kolidowałoby z ewentualnymi przygotowaniami do walk. Dlatego też, póki co, nie mieliśmy okazji oglądać Krzysztofa Zimnocha w zupełnie nowej formule.

Jak jednak wyjawił sam zainteresowany, było temat jego osoby, ze strony Martina Lewandowskiego. Obaj panowie mieli nawet okazję się spotkać i porozmawiać na temat ewentualnego zestawienia jego osoby, z potencjalnymi rywalami.

KSW było ponoć zainteresowane zakontraktowaniem Krzysztofa Zimnocha na kilka walk. Jednym z jego przeciwników miał być Artur Szpilka, z którym Krzysztof Zimnoch ma od wielu lat na pieńku. Włodarze KSW byli bardzo zainteresowani tym zestawieniem, ponieważ ich konflikt nigdy nie został rozwiązany na sportowo.

Jednak Krzysztof Zimnoch nie chciały wypełniać tak dużego kontraktu, ponieważ trenowanie MMA byłoby dla niego w tym momencie zbyt wymagające, pod względem czasowym.

Poniżej cały wywiad:

Czytaj również:  Conor McGregor nie zawalczy z Michaelem Chandlerem? Arman Tsarukyan wkracza do akcji!