KSW 88 wyniki – podsumowanie gali i walk!

ksw 88 wyniki

Gala KSW 88 wyniki, czyli sławna już „Bitwa o Radom” okazała się strzałem w dziesiątkę. Main event zadowolił z pewnością wielu widzów, choć rozgoryczenie czują z pewnością Ci, którzy stawiali na Daniela Rutkowskiego. Niemniej jednak, sam przebieg walki, a także pozostałe walki, spełniają nasze oczekiwania, jako widzów. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami gali KSW 88, a także z podsumowaniami najciekawszych walk tego wieczoru!

Patryk Kaczmarczyk vs. Daniel Rutkowski:

Pierwsza runda zaczęła się fenomenalnie w wykonaniu Patryka Kaczmarczyka. Postanowił on wyprowadzić latające kolano, które bardzo celnie trafiło w Rutkowskiego, który po tym wydarzeniu, upadł na deski, lecz zachował finalnie przytomność. W dalszej części, Rutkowski był zmuszony do klinczowania, podczas którego odzyskiwał świadomość i siły. Kaczmarczykowi udało się jednak dojść do pozycji bocznej, a także docisnąć Rutkowskiego do siatki. Finalnie, dzięki swojemu doświadczeniu w klatce, Rutkowski wrócił do pełnej gardy. Jednak to Kaczmarczykowi udało się powrócić do pozycji bocznej, która nobilitowała go w dalszej części pojedynku. Suma summarum doszło do półgardy, podczas której Kaczmarczyk był na górze, kontrolując pozycje, lecz nie zadając dużej ilości ciosów. Powoli było widoczne zmęczenie na jego twarzy. Na sam koniec rundy, Rutkowskiemu udało się wstać i obalić, jednak na więcej rzeczy z jego strony, zabrakło czasu w pierwszej rundzie.

Druga runda zaczęła się dosłownie od tej samej akcji, co pierwsza. Kaczmarczyk wyprowadził latające kolano, jednak tym razem, Rutkowski był już gotowy na tą technikę i nie dał się jej trafić. Rutkowskiemu udało się także przechwycić nogę Kaczmarczyka i docisnąć go do siatki. Doszło jednak do rozerwania, podczas którego Kaczmarczykowi udało się trafić wysokim kopnięciem w Rutkowskiego. Rutkowski odczuwał już trudy pojedynku, przez co oddał plecy. Jednak udaje mu się odwrócić pozycję i obalić Kaczmarczyka. Dzięki temu, był on zawodnikiem z góry. Rutkowski zadawał ciosy krótkie, jednak Kaczmarczykowi finalnie udało się wydostać z trudnej sytuacji.

Czytaj również:  UFC Vegas 67: Strickland vs. Imavov - podsumowanie gali!

Trzecia runda zaczęła się od inicjatywy Rutkowskiego, który od razu postanowił skracać dystans wiedząc, że walka nie toczy się po jego myśli i jeśli dojdzie do końca, przegra ją. Postanowił klinczować i dociskać Kaczmarczyka do siatki. Doszło do zerwania, przez co walka powróciła na środek. Rutkowski postanowił tym razem zajść swojego rywala zza pleców. Rutkowski szuka także duszenia, jednak Kaczmarczyk nie daje się wciągnąć w jego grę. Kaczmarczyk powrócił także na nogi. Doszło do klinczu pod siatką, jednak na więcej akcji w klatce, zabrakło już czasu. Walka dochodzi do decyzji, w której wygrał Patryk Kaczmarczyk!

Piotr Kuberski vs. Bartosz Leśko:

Bartosz Leśko wszedł w walkę bardzo dobrze, będąc aktywniejszym od samego początku pojedynku. Skutkiem tego, Piotr Kuberski miał już widoczne rozcięcia, po minucie czasu od rozpoczęcia walki. Bartosz Leśko trafił bardzo dobrze, jednak rywal aż tak bardzo nie odczuł ciosu i wyprowadził kontrę w której to także Kuberski mocno trafia swojego rywala. Pomimo mocnych uderzeń z obu stron, żaden z zawodników nie padł na deski. Po wspomnianych akcjach, Piotr Kuberski postanowił wywierać presję na swojego rywala, szukając z nim walki w klatce. Leśko jednak nie chciał wchodzić w wojnę i chciał walczyć z kontry. Kuberski jednak skutecznie skrócił dystans i zaczął klinczować. Doszło jednak do szybkiego rozerwania owego klinczu. Kuberskiemu udało się trafić, po czym Leśko upadł. Nie był to jednak koniec, ponieważ Leśko postanowił wtedy iść po nogi rywala. Niestety, za zawodnikami był już koniec świetnej, pierwszej rundy.

Druga runda zaczęła się od aktywności Kuberskiego, który postanowił od razu iść po rywala i obijać go. Bartosz Leśko jednak nie chciał już iść w tak mocne wymiany z Kuberskim, skutkiem czego postanowił iść po jego nogi, jednak Kuberski wybronił ową próbę. Co więcej Kuberskiemu udało się trafić, po czym Leśko już był widocznie naruszony, a Kuberski dokończył swojego dzieła zniszczenia w klatce. Mocny nokaut, po którym Kuberski wygrywa walkę!

Czytaj również:  GROMDA 12: Osiedle lat ‘90 – zapowiedzi i karta walk!

Walka wieczoru:

Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Rutkowskiego, jednogłośną decyzją sędziów.

Karta główna:

Piotr Kuberski pokonał Bartosza Leśkę przez nokaut, w drugiej rundzie,
Marcin Wójcik pokonał Luisa Henrique Da Silvę przez nokaut, w drugiej rundzie,
Albert Odzimkowski pokonał Jorge Luiza Bueno Jr przez nokaut, w drugiej rundzie,
Stefan Vojcak pokonał Kamila Gawryjołka przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie,
Daniel Tarchila pokonał Vladyslava Falbiychuka przez poddanie, w pierwszej rundzie.
Ramzan Jembiev pokonał Fabiana Łuczaka przez duszenie, w pierwszej rundzie.
Maria Silva pokonała Anitę Bekus, jednogłośną decyzją sędziów,
Konrad Rusiński pokonał Krystiana Bielskiego przez poddanie, w pierwszej rundzie,
Michał Gniady pokonał Jacka Gacia przez techniczny nokaut, w pierwszej rundzie.