KSW 88: Rutkowski i Kaczmarczyk zrobili face to face na meczu Radomiaka

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie organizowane przez Konfrontację Sztuk Walki. Na gali KSW 88 w Radomiu, gwiazdami walki wieczoru będą Daniel Rutkowski i Patryk Kaczmarczyk. Zanim jednak zobaczymy ich starcie, zawodnicy zrobili swój face to face na meczu Radomiaka Radom w piłkarskiej Ekstraklasie i tym samym promowali galę, która odbędzie się właśnie w tym mieście!

Gala KSW 88 w Radomiu ma odbyć się 11 listopada w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu. W main evencie tego wydarzenia zobaczymy starcie Daniela Rutkowskiego i Patryka Kaczmarczyka, którzy pojawili się wśród kibiców piłkarskich i zaprezentowali swoje spotkanie twarzą w twarz podczas meczu piłkarskiej Ekstraklasy między Radomiakiem Radom a Koroną Kielce.

Warto przy tym zauważyć, że karta walk KSW 88 prezentuje się całkiem ciekawie, bo zobaczymy też starcie Da Silva z Wójcikiem, Leśko z. Kuberskim, czy Odzimkowskiego z Nikolić. Tym samym podczas najbliższego wydarzenia czeka nas wiele emocji. Będziecie oglądać wydarzenia, które odbędzie się 11 listopada? A może osobiście będziecie brać udział w gali KSW 88 w Radomiu?

Czytaj również:  Kubańczyk z mocnymi słowami do Alberto!