KSW 87 przynosi zmiany w oficjalnym rankingu!

Po gali KSW 87, która odbyła się 14 października 2023 roku w Czechach, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji Konfrontacja Sztuk Walki. Co więcej, zestawienie zostało też rozbudowane o miejsca dziewiąte i dziesiątek w każdej kategorii wagowej. Kto dokładnie znajduje się na szczycie rankingu? Jak przedstawia się aktualne zestawienie najlepszych zawodników? Odpowiadamy!

Gala w Trzyńcu sprawiła, że nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników KSW w wadze półciężkiej. Na pierwsze miejsce wskoczył Rafał Haratyk,który ma za sobą bardzo udany debiut w okrągłej klatce. Podczas KSW 87 udało mu się pokonać Ivana Erslana, który ostatecznie spadł na drugą pozycję w klasyfikacji.

W kategorii lekkiej również nastąpiły znaczące zmiany, ponieważ Leo Brichta awansował aż o cztery pozycje i ostatecznie wskoczył na trzecie miejsce w rankingu KSW.

Z kolei pokonany przez Czecha Roman Szymański spadł na pozycję czwartą.

Na gali KSW 87 świetnie sprawdził się Oleksii Polishchuk i po swojej walce zadebiutował też w rankingu kategorii koguciej na zaszczytnym czwartym miejscu. Pełny ranking oczywiście można sprawdzić na oficjalnej stronie Konfrontacji Sztuk Walki i zachęcamy do tego wszystkich fanów MMA.

Czytaj również:  Mamed Khalidov zawalczy z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 77!