KSW 85 wyniki – podsumowanie walk i gali!

KSW 85

Wczorajsza gala KSW 85 wyniki okazała się bardzo udana. Jest to bowiem kolejna gala KSW, która miała świetną kartę i która z pewnością zadowoliła publikę z Nowego Sącza. Skutkiem tego, podamy skróty najważniejszych walk, które miały wczoraj miejsce. Niestety, Robert Ruchała nie dał rady bezbłędnemu Saladhinowi Parnasse’owi. Pomimo tego, Polak stoczył wielki bój w klatce, który został okraszony wielkimi brawami publiki. Sprawdźcie sami!

Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała:

Walka wieczoru, na którą czekali wszyscy, nie zawiodła! Już od samego początku pojedynku, było widać spokój i opanowanie po obu stronach. Jednak to Salahdine Parnasse zaczął ustawiać sobie swojego rywala pod siatką. Polak był zepchnięty do defensywy, skutkiem czego nie mógł wydostać się z pod siatki. Salahdine Parnasse z kolei bardzo dobrze radził sobie z Polakiem, ustawiając go pod lewe uderzenia proste. W pewnym momencie Francuz zmienił swoją strategię i postawił na kopnięcia, które trafiały zarówno na korpus, jak i na głowę Ruchały. Salahdine Parnasse świetnie sobie radził, napierając cały czas do przodu. Robert Ruchała chciał obalić swojego przeciwnika, lecz nie udało mu się to. Trafił natomiast mocnym ciosem, w szczękę Francuza. Salahdine Parnasse musiał ratować się klinczem pod siatką, gdzie chciał również doprowadzić do obalenia. Finalnie Robert Ruchała obrócił pozycję, lecz nie starczyło mu czasu na jakąkolwiek akcję.

Druga runda pojedynku obu zawodników zaczęła się od mocnego startu Francuza, który postanowił na mocną presję w stójce. Robert Ruchała chciał odpowiedzieć, jednak Francuz kontrolował dokładnie jego ruchy i cały pojedynek. Pierw akcja przeniosła się do klinczu, jednak dalej przeszła znów pod siatkę. Salahdine Parnasse w pewnym momencie poszedł po sprowadzenie, jednak Robert Ruchała bardzo szybko powrócił na nogi. W pewnym momencie, Salahdine Parnasse chciał skończyć Polaka techniką duszenia, jednak Robert Ruchała był czujny i szybko wydostał się z owego duszenia. Obaj zawodnicy znów powrócili do zwarcia, z którego to Salahdine Parnasse wyniósł Roberta Ruchałę do siatki. W pewnym momencie Salahdine Parnasse zapina klamrę i kontroluje Polaka. Jednak finalnie wszystko kończy się na klinczu.

Czytaj również:  KSW 24 karta walk i wyniki tej gali

W trzeciej rundzie Ruchała postanowił wyprowadzać kopnięcia. Jednak Salahdine Parnasse bardzo dobrze pracował lewym prostym i kopnięciami w tułów. Robert Ruchała znów został zepchnięty do defensywy, w której to Salahdine Parnasse świetnie kontrolował ich pojedynek. W pewnym momencie, Salahdine Parnasse przeniósł walkę do parteru, gdzie jego przewaga zaczęła stawać się coraz większa. Salahdine Parnasse w pewnym momencie miał Ruchałę z góry, gdzie znów chciał pokusić się o duszenie. Salahdine Parnasse w pewnym momencie wycofał się i zaczął trafiać w Polaka, który był już coraz bardziej bezbronny i tracił na siłach. Co prawda Robert Ruchała dobrze się bronił, lecz na obronie wszystko się kończyło, ponieważ nie miał on żadnych argumentów w walce. W pewnym momencie Salahdine Parnasse postawił na wpięcie za plecy, jednak Polak obronił je skutecznie. Salahdine Parnasse na końcu trzeciej rundy znów obala, jednak Robert Ruchała przetrwał to, do końca pojedynku.

Czwarta, mistrzowska runda zaczęła się od tego, że Robert Ruchała zaczął mocno na wstecznym biegu, wyczekując na błąd swojego przeciwnika. Jednak Salahdine Parnasse wczorajszego wieczoru nie pozostawiał żadnej furtki, którą mógłby wykorzystać Robert Ruchała. Co prawda Polak miał Francuza pod siatką, jednak Salahdine Parnasse obrócił skutecznie pozycję. W pewnym momencie, Francuz obala Ruchałę, chcąc się wpiąć mu za plecy. W pewnym momencie, zaczął uderzać z góry. Co więcej, Salahdine Parnasse kontrolował skutecznie pozycję Roberta Ruchały w parterze. Robert Ruchała bronił się znów, lecz był bezbronny, jeśli chodzi o własne ataki. W pewnym momencie Salahdine Parnasse podniósł się i wyprowadził bardzo mocne kopnięcie, w korpus leżącego Ruchały. Trafienie było na tyle mocne, że sędzia postanowił przerwać walkę.

Ibragim Chuzhigaev vs. Bohdan Gnidko:

Czytaj również:  Poznaj wyniki FEN 43!

W pierwszej rundzie pojedynku, Gnidko postanowił mocno wejść w rywala. Trafił kopnięciem w korpus, po którym dodał uderzenie w wykroczną nogę przeciwnika. Chuzhigaevpostanowił wejść w wymianę. Następnie Gnidko sprowadził walkę do parteru, jednak doświadczony Chuzhigaevbardzo szybko powrócił na swoje nogi. Gnidko postanowił pracować po siatką, co skutkowało ponownym obaleniem Chuzhigaeva. Co więcej, Gnidko udało się wpiąć za plecy, a także mocno trafiać Chuzhigaeva. W pewnym momencie, Chuzhigaevbył zdominowany w parterze, jednak Turkowi udało się przetrwać ten trduny moment. Gnidko postanowił udusić swojego rywala, jednak Chuzhigaevbył na to przygotowany i nie dał się zapiąć w parterze. Ostatnia minuta pojedynku należała już do stójki. Z czasem jednak pojawiło się zmęczenie, ponieważ zarówno Gnidko jak i Chuzhigaev puszczali bardziej pchane ciosy.

Druga odsłona pojedynku zaczęła się od obalenia, które przygotował Gnidko. Jednak doświadczony Chuzhigaev nie dał się długo utrzymać w parterze. Chuzhigaev zaczął przejmować inicjatywę i dociskał zmęczonego Gnidko do siatki. Z kolei Gnidko udało się wyprowadzić kilka uderzeń, jednak za chwilę został sprowadzony do parteru. Chuzhigaev świetnie poradził sobie z Gnidko, który został zepchnięty do siatki i można było przejść do pozycji bocznej. W tym czasie Gnidko oddał plecy, jednak Chuzhigaev  nie wykorzystał dobrze tej sytuacji. W pewnym momencie pojedynku akcja znów powróciła do stójki. Gnidko zaryzykował backfistem, dzięki czemu Chuzhigaev miał otwartą drogę do obalenia. Chuzhigaev podjął się trójkąta zapiętego rękoma i wygrał swój pojedynek.

Walka wieczoru:

Salahdine Parnasse pokonał Roberta Ruchałę przez TKO, w czwartej rundzie.

Karta główna:

Ibragim Chuzhigaev pokonał Bohdana Gnidko przez poddanie, w drugiej rundzie,
Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Tarchilę przez jednogłośną decyzję sędziów,
Kamil Szkaradek pokonał Patryka Surdyna przez jednogłośną decyzję sędziów,
Kleber Silva pokonał Rafała Kijańczuka przez KO, w pierwszej rundzie,
Marcin Krakowiak pokonał Michała Pietrzaka przez niejednogłośną decyzję sędziów,
Yasmin Guimarães pokonała Adriannę Kreft przez jednogłośną decyzję sędziów.

Czytaj również:  KSW 57 - karta walk i wyniki walk tej gali!

Karta wstępna:

Wilson Varela pokonał Łukasza Rajewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów,
Sandra Succar pokonała Wiktorię Czyżewską przez TKO, w drugiej rundzie.