KSW 79 potwierdzone w Czechach!

Fani KSW otrzymali świetną informację. Federacja postanowiła swoją galę przenieść na zupełnie nowy rynek, jakim są Czechy. Dzięki temu, osoby żyjące w tym kraju, będą miały okazję przyjść i zobaczyć KSW na miejscu. Jest to już kolejna gala, która będzie odbywać się pod szyldem KSW, za granicą!

Gala KSW 79 odbędzie się w Libercu, w którym to będziemy mieli prawdziwy pokaz kategorii ciężkiej. Wiemy już, że podczas tej gali zawalczą takie nazwiska jak Phil De Fries, który jest aktualnym mistrzem kategorii ciężkiej. Przystąpi on do kolejnej z rzędu obrony pasa, która z pewnością rozpali kibiców na miejscu i przed telewizorami. Oprócz niego, podczas gali KSW 79 będziemy mieli okazję oglądać Arkadiusza Wrzoska, a także Michała Martinka.

Kiedy odbędzie się KSW 79?

Termin pierwszej gali organizowanej w Czechach, to 25 lutego, 2023 roku. Skutkiem tego, fani nie będą musieli czekać długo na debiut w tym kraju. Co więcej. KSW z pewnością postawi na dobór najlepszych zawodników, którzy będą mieli okazję pokazać się, podczas tego wydarzenia. Z pewnością zobaczymy kilka gwiazd tamtejszej sceny MMA, a także głośne nazwiska, które uwielbiają Polacy.

Na ten moment, rozpiska KSW 79 wygląda następująco:

Main event – walka o pas wagi ciężkiej:

Phil De Fries vs TBA

Karta główna:

Arkadiusz Wrzosek vs TBA

Michal Martínek vs TBA

Czytaj również:  Artur Szpilka chcę zmierzyć się z Pudzianowskim!