Krzysztof Zimnoch atakuje Szpilkę!

Wydawać by się mogło, że wieloletni konflikt na linii Zimnoch – Szpilka jest już dawno za nami. Nic bardziej mylnego. Krzysztof Zimnoch postanowił bowiem odświeżyć ten konflikt, wrzucając do sieci niewybredne słowa na temat Artura Szpilki. Skutkiem tego, bardzo możliwe, że jeden z największych konfliktów w świecie boksu, powraca do łask!

Cała sytuacja wygląda dość kuriozalnie. Wszystko dlatego, że Krzysztof Zimnoch umieścił wpis pod jednym z postów, który pojawił się kilka lat temu. Można więc domyślać się, że bokser nie miał ani dobrego punktu zaczepienia, ani powodu dla którego mógłby zaatakować w sposób naturalny Artura Szpilkę, który aktualnie walczy dla KSW.

Dlaczego Krzysztof Zimnoch postanowił uruchomić się teraz i w taki sposób? Trudno ocenić prawdziwe zamiary, jednak bardzo możliwe, że taki ruch został mu podpowiedziany. Krzysztof Zimnoch stwierdził nawet, że „idzie po Artura Szpilkę”, co w aktualnej sytuacji mogłoby oznaczać tylko tyle, że KSW lub menadżer pięściarza, chce odnowić gorący konflikt sprzed kilku lat, właśnie przy pomocy KSW i walki w formule MMA.

Na dzień dzisiejszy nie znamy jednak ani powodów ani faktycznych szans, na ewentualny pojedynek. Dodatkowo, na ten moment Artur Szpilka nie reaguje w żadene sposób na zaczepki swojego oponenta.

Warto jednak dodać, że odświeżenie konfliktu w formie MMA mogłoby z pewnością okazać się medialnym strzałem w dziesiątkę. Walkę Szpilka – Zimnoch obejrzałaby cała Polska, natomiast obu panów nie trzeba motywować do ostrej wymiany zdań, ponieważ Ci, nie pałają do siebie sympatią.

Poniżej komentarz, dodany przez pięściarza:

Czytaj również:  Najman mocno na temat Boxdela!