Krzysztof Głowacki chce zastąpić Krzysztofa Włodarczyka!

Sytuacja main eventu przed galą FAME 19 jest cały czas rozwojowa. Co prawda dziś wieczorem mamy poznać nowego przeciwnika Arkadiusza Tańculi, jednak Internet jest pełen domysłów i cały czas widać, że sytuacja jest mocno dynamiczna. Bardzo możliwe, że jednym z kandydatów do zastąpienia Diablo, jest Krzysztof Głowacki, który sam zgłosił się pod wpisem FAME MMA, jako chętny do zastępstwa.

Sytuacja jest o tyle ciekawa, iż Krzysztof Głowacki jest po debiucie w MMA, dla federacji KSW. Z kolei jak wiadomo, ta jest niezbyt przychylnie nastawiona do freak fightów i federacji FAME MMA, która jest dziś liderem tej kategorii walk. Skutkiem tego, bardzo trudno wyobrazić sobie, jakoby KSW miałoby wypuścić zawodnika, który dopiero co, dał dal ich federacji bardzo dobrą walkę, podczas gali KSW Colosseum 2.

Niewykluczone jest jednak to, że kontrakt Krzysztofa Głowackiego z KSW jest skonstruowany w ten sposób, że ma on możliwość uczestniczenia w innych imprezach, które nie mają przykładowo, stricte sportowego charakteru. Za taki można uznać gale FAME MMA, które są zdecydowanie bardziej w tematyce rozrywkowej, aniżeli sportowej.

Dziś dowiemy się, czy to Krzysztof Głowacki zastąpi Diablo. Na ten moment mamy tylko krótki wpis zawodnika KSW:

Czytaj również:  Tomasz Sarrara zawalczy z Michałem Pasternakiem!