Krzysztof „Diablo” Włodarczyk powraca do ringu oficjalnie!

Jak informuje oficjalnie KnockOut Promotions, Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oficjalnie powraca do ringu. Uznany pięściarz zawalczy z byłą gwiazdą świata MMA. Jednak, nie będzie to jak wcześniej spekulowano, Mamed Khalidov. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zawalczy z Fabio Maldonado, czyli z Brazylijskim zawodnikem mieszanych sztuk walki.

Walka o której piszemy, odbędzie się podczas KBN30. Gala z kolei będzie miała swoje miejsce w Jastrzębiu Zdroju i odbędzie się już 7-go października. Jest to z pewnością, dość zaskakujące zestawienie, jednak kibice z chęcią zwrócą uwagę na kolejną walkę rodaka, którego od pewnego czasu nie widzieliśmy w ringu.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, w ostatnim czasie był mieszany z różnego rodzaju wydarzeniami sportowymi. Od Freak Fightów, aż po zestawienia z zawodnikami MMA, z Polskiego rynku. Jednak finalnie padło na zawodnika z Brazylii, który bardzo dobrze zna zarówno świat MMA, jak i świat boksu, ponieważ w przeszłości miał okazję boksować przez wiele lat.

Czy Maldanado to gorące nazwisko? Wielu może spekulować w tym temacie. Niemniej jednak, powrót samego Krzysztofa Włodarczyka do ringu będzie sporą ciekawostką dla fanów boksu, ponieważ jest wiele spekulacji, na temat aktualnej formy samego zawodnika.

Poniżej oficjalne potwierdzenie walki:

Czytaj również:  2 Konferencja przed FAME 18 zaczyna się zaraz!