Krystian Bielski z nowym rywalem na gali XTB KSW 88

Krystian Bielski podczas gali XTB KSW 88 miał zmierzyć się z Andi Vrtačicem. Ten jednak doznał kontuzji i musiał wycofać się z pojedynku. Zatem występ Polaka podczas gali organizowanej przez Konfrontację Sztuk Walki stanął pod znakiem zapytania. Jednak teraz docierają do nas informacje, że znalazł się nowy rywal dla Bielskiego. Z kim zatem zawalczy podczas gali XTB KSW 88? Odpowiadamy!

Konfrontacja Sztuk Walki swoją kolejną galę zaplanowała na 11 listopada 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu, a w jednej walce weźmie udział Krystian Bielski (9-5, 4 KO, 1 Sub). Jak do tej zawodnik dla Konfrontacji Sztuk Walki stoczył dwie walki. Swój debiut miał podczas gali KSW 73, gdzie zmierzył się z Ionem Surdu. Był to naprawdę dobry występ, który zakończył się dla niego zwycięstwem w drugiej rundzie. W kwietniu tego roku Krystian Bielski powrócił do klatki, by zmierzyć się z Igorem Michaliszyną. Jednak tym razem musiał uznać wyższość swojego rywala. Mimo wszystko Krystian Bielski to doświadczony zawodnik, który ma na koncie czternaście zawodowych pojedynków. Dziewięć z nich wygrał, z czego pięć razy przed czasem. Przed nawiązaniem współpracy z Konfrontacją Sztuk Walki zaliczył występy dla takich organizacji jak FEN, Celtic Gladiator, ACA, czy Dragon Fight Night.

Podczas gali XTB KSW 88 pochodzący z Mławy fighter zmierzy się z debiutującym w okrągłej klatce Konradem Rusińskim (5-1, 1 KO, 3 Sub). To były pretendent do pasa mistrzowskiego organizacji Babilon MMA, który rywalizuje w zawodowym MMA od 2020 roku. Do tej pory stoczył sześć pojedynków, z czego pięć wygrał. Cztery wygrane odnotował przed czasem – raz posłał rywala na deski, a trzy razy poddał swoich przeciwników. Ostatni raz Konrad Rusiński walczył w październiku tego roku na gali TFL, gdzie poddał swojego rywala.

Czytaj również:  Trener Okniński pewny swojego syna w walce z Normanem Parke!