Konrad Skolimowski – wszystko na temat zawodnika

Konrad Skolimowski jest popularnym polskim piosenkarzem i aktorem. Skolimowski występował w popularnym serialu Barwy Szczęścia. Dodatkowo, występował w takich produkcjach jak Dzikie Róże, Dziewczyny ze Lwowa oraz Mowa Ptaków, jednak największą popularność zyskał po opublikowaniu utworu „Wyglądasz idealnie”. Rozwój kariery i rozpoznawalności sprawił, że, mężczyzną interesować się zaczęły federacje organizujące gale freak fightowe. Kim jest Konrad „Skolim” Skolimowski i jak rozwijała się jego kariera?

Konrad Skolimowski prywatnie

Jeszcze zanim federacja Prime Show MMA ogłosiła angaż, Konrad „Skolim” Skolimowski był znany jako aktor i wokalista disco polo. Mężczyzna urodził się w 1996 roku, w serialach telewizyjnych występował od dziewięciu lat, a w 2017 roku zdecydował się wkroczyć do świata muzyki disco polo. Szybko odniósł sukces. Jego pierwsza piosenka „Porwanie” zyskała szereg pozytywnych opinii.

W kolejnych latach wypuścił następne utwory, takie jak „Całuj mnie”, „Moja dama” oraz „Ola la”. Jednak nie da się ukryć, że to utwór „Wyglądasz idealnie” sprawił, że mężczyzna stał się jeszcze popularniejszy, a jego kariera nabrała tempa.

Prywatnie Konrad Skolimowski jest związany z Aleksandrą Sarnacką, z którą ma dwóch synów.

Na swoim portalu na Instagramie artysta publikuje materiały ze świata showbiznesu, a także chętnie Konrad Skolimowski zdecydował się na założenie konta również na tym portalu, gdzie publikuje materiały pod nazwą skolimking.

Skolim w MMA

Rosnąca popularność gwiazdora sprawiła, że ten dostał zaproszenie do udziału w 2 gali Prime Show MMA. Wówczas jego rywalem był lewicowy dziennikarz Jaś Kapela. Przeciwnik Skolima miał już za sobą udział w walkach freakowych. Walka zorganizowana w Atlas Arenie w Gdyni z pewnością dla wielu okazała się zaskoczeniem. Skolim co prawda miał wyraźną przewagę warunków fizycznych, jednak była to jego debiutancka walka. Kapela z kolei podczas swojej pierwszej walki wyraźnie zaskoczył fanów MMA, pokonując swojego rywala w walce z Ziemowitem Kossakowskim.

Czytaj również:  Michał Cieślak walka o mistrzostwo świata

Walka okazała się wielkim zaskoczeniem, szczególnie dla Kapeli, który nie dał sobie rady z przeciwnikiem. Już na początku pierwszej rundy Solim mocno ruszył z ciosami na swojego przeciwnika. W kolejnym korku Skolim przystąpił do założenia gilotyny, z której Jaś Kapela sprawnie się wyswobodził. Wówczas walka została sprowadzona do parteru, tam to Kapela przejął rolę atakującego, jednak Skolim skutecznie się bronił, co sprawiło, że do końca pierwszej rundy nie pojawiły się żadne zwroty akcji.

Druga runda przyniosła więcej emocji. Kapela początkowo świetnie unikał ciosów rywala i kroczył po obalenie, dociskając swojego przeciwnika do siatki. Skolim jednak skutecznie uwolnił się z klinczu, gdzie następnie zasypał swojego rywala ciosami w parterze. Po wznowieniu walki Skolimowski zaciekle obijał swojego przeciwnika, by ostatecznie sędzia przerwał pojedynek, ogłaszając nokaut techniczny.

Taki wynik z pewnością okazał się zaskakujący dla wielu wiernych kibiców Kapeli.

Kolejna walka z udziałem Skolima odbyła się podczas 4 gali organizowanej przez federację Prime Show MMA. Podczas walki z dnia 26 listopada 2022 roku Skolim stanął w oktagonie z Księciuniem. Starcie to było drugą walką najpopularniejszego polskiego wokalisty disco polo w tej organizacji. Dla wielu wiernych kibiców walk freakowych wynik tego spotkania stał pod znakiem zapytania. Bukmacherzy typowali na zwycięzcę Konrada „Skolima” Skolimowskiego. Rozbieżność w wysokości kursów nie była duża. Dla zwycięstwa Skolima kursy wynosiły średnio 1.52, przy kursach na Księciunia na poziomie 2.40. Takie szacunki bukmacherów nikogo nie powinny dziwić, ponieważ na ten czas Skolim miał już za sobą pierwszą walkę, podczas gdy Księciunio dopiero rozpoczynał swoją karierę w mieszanych sztukach walki.

Sama walka nie przyniosła większego zaskoczenia. Obaj zawodnicy wystartowali z dużą dynamiką, narzucając spotkaniu wysokie tempo. Na początku wydawać by się mogło, że to Emilian „Księciunio” Bayera ma przewagę, jednak już po chwili walka przeniosła się do parteru. Tam Skolim pokazał swoje umiejętności i walka zakończyła się nokautem technicznym po ciosach z góry Skolima.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot UFC – historia i przyszłe pojedynki

Czy Konrad Skolimowski jeszcze zawalczy w MMA?

Przed swoją drugą walką Konrad Skolimowski podkreślił, że będzie to ostatnia walka z jego udziałem. W swoich wypowiedziach podkreślał, że takie słowo dał swojej babci. Czy rzeczywiście tak będzie? Ciężko stwierdzić. Być może, jak to w takich sytuacjach bywa, decydująca okaże się wysokość gaży, jaką wokalista miałby zgarnąć za udział w kolejnym spotkaniu. Na tę chwilę Skolim może się pochwalić dobrą passą. Na dwie walki, w których wziął udział, obie zakończyły się jego sukcesem. To z pewnością zwiększy jego apetyt na kolejne zwycięstwa. Jednak jedyne, co wiemy na pewno to fakt, że obecnie wokalista i aktor nie został ujęty w żadnej kolejnej gali. Być może coś się zmieni z nadchodzącym rokiem, ale na tę chwilę musimy wziąć słowa Skolima za pewnik i pożegnać się z jego udziałem w mieszanych sztukach walki.