Konferencja przed PRIME 5 już w tą niedzielę!

PRIME MMA za pomocą swoich mediów społecznościowych ogłosiło własnie start swojej pierwszej konferencji, przed wydarzeniem PRIME 5. Konferencja ma odbyć się już w tą niedzielę, o godzinie 19:00. Jak zwykle, przy okazji konferencji PRIME, możemy spodziewać się bardzo dużych „dymów” i kontrowersji!

Konferencje PRIME MMA słyną z tego, że są bardzo kontrowersyjne. Co prawda, pomimo opuszczenia wielu barwnych postaci, nadal PRIME cechuje się bardzo mocnym nastawieniem na konferencje i jej zabarwienie. Dlatego też, również i tym razem, możemy spodziewać się wielu zwrotów sytuacji, a także mocnych kontrowersji, przy okazji tego wydarzenia.

Wśród najbardziej oczekiwanych postaci na tym wydarzeniu, będziemy mogli oglądać Jasia Kapelę i Bagietę, którzy darzą się wielką nienawiścią. Obaj potrafią nie tylko walczyć między sobą, lecz także skutecznie rozbawiać publikę. Dlatego też, również i tym razem możemy spodziewać się bardzo dużych kontrowersji, ze strony obu zawodników PRIME.

Start konferencji przed PRIME 5 będzie już w tą niedzielę, o godzinie 19:00. Wydarzenie będzie dostępne za darmo, przy pomocy platformy YoTube!

Czytaj również:  Jak obstawiać walki na Fame MMA? Praktyczny poradnik