Kolosalna kwota za walkę Mariusza Pudzianowskiego na XTB KSW 77!

Nie jest tajemnicą, że najbliższy main event, podczas gali XTB KSW 77 jest najdroższym w historii tej federacji. Pomimo wszystko, kwota pojedynku do tej pory była owiana tajemnicą. Powoli jednak wychodzą poza kulisowe informacje, które są bardzo ciekawe. Zobaczcie sami!

Najdroższy main event w federacji KSW odbędzie się już w ten weekend. 17 grudnia, na Arenie Gliwice cała Polska będzie patrzeć na pojedynek dwóch, największych gladiatorów KSW. Już teraz jest cała masa informacji na ten temat, a także materiałów prasowych, które zagrzewają kibiców do mobilizacji zarówno w Gliwicach, jak i przed ekranami komputerów i telewizorów. Dziś jednak poznaliśmy także i szczegóły finansowe tego zestawienia.

Do tej pory wiedzieliśmy tylko, że gala XTB KSW 77 i jej main event będą najdroższymi w całej historii KSW, o czym niejednokrotnie wspominał sam Martin Lewandowski.

Według ustaleń portalu Super Ecpress, zarówno Mamed jak i Mariusz, zarobią na tym pojedynku w sumie, aż ponad 3 miliony złotych!

Trudno powiedzieć, jaki jest podział stron i ile dokładnie zarobią zawodnicy, jednak można spodziewać się, że proporcje będą bardzo zbliżone do siebie.

Dorzucając do tego fakt, iż KSW robi największą promocję w historii, faktycznie mówimy o najdroższym pojedynku w historii KSW!

Czytaj również:  Wielka różnica wagi między Pudzianowskim a Khalidovem!