Kolejny pretendent po walce Błachowicza jest znany!

Dana White postanowił wypowiedzieć się na temat dalszej kolejności zawodników, którzy będą mianowani do tronu w kategorii półciężkiej. Aktualnie o pas, z soboty na niedziele będzie walczył Jan Błachowicz i Magomed Ankalaev.

Na dzień dzisiejszy, sytuacja związana z kategorią półciężką, jest całkiem ciekawa. Dana White został zapytany w ostatnim podcaście, jak będzie wyglądać droga po pas, po aktualnej walce. Dana White skomentował, że po pierwsze, sytuacja Jiriego jest pewna. Będzie miał on swoją szansę na walkę o pas, jednak z czasem.

Na ten moment jest więc ustalone, że odbędą się dwie walki przed kolejnym powrotem Jiriego. Jeśli Jan Błachowicz wygra swoją walkę o pas, kolejna jego walka będzie z Teixeirą. Taki rewanż z pewnością zmotywuje samego Jana Błachowicza, jak i rozpali publiczność na samym wydarzeniu UFC.

Dodatkowo, Dana White potwierdził, że Jiri jest postrzegany nadal jako mistrz kategorii półśredniej. W dodatku, technicznie nie przegrał on swojego tytułu, ponieważ nie miał fizycznej możliwości walki.

Na ten moment wszystko zapowiada więc, że przez powrotem Jiriego zobaczymy aż dwa pojedynku o pas kategorii półciężkiej. Jeden z nich, już w ten weekend!

Czytaj również:  Conor McGregor nie odpowie na słowa Joe Rogana!