Kolejne świetne ogłoszenie! pashaBiceps na High League 4!

Gala High League 6 zaczyna nabierać rumieńców. Wszystko dzięki kolejnemu, świetnemu ogłoszeniu. Podczas gali High League 6, będziemy mieli okazję oglądać znaną postać. Do klatki wejdzie ponownie pashaBiceps, który jest ulubieńcem tłumów. Pikanterii dodaje fakt, iż pashaBiceps zawalczy w formule MMA!

Dzisiejsze ogłoszenie jest z pewnością bardzo budujące, jeśli chodzi o kolejną galę High League 6. Jak bowiem okazuje się, pashaBiceps znów zawalczy w oktagonie i tym razem, zawalczy w zupełnie nowej formule. Będzie to jego pierwsza walka, która zostanie stoczona w ramach MMA.

Warto dodać, że jest to bardzo oczekiwany powrót, ponieważ pashaBiceps występując po raz pierwszy na gali High League, ściągnął bardzo duże tłumy, które kibicowały mu podczas walki. Co więcej, pashaBiceps pokazał się w oktagonie, w bardzo dobrym stylu, dzięki czemu możemy spodziewać się znów ciekawego pojedynku, z jego udziałem.

Niestety, na dzień dzisiejszy bardzo trudno jest stwierdzić, jakiego przeciwnika w formule MMA otrzyma pashaBiceps. Znając jednak tego zawodnika, możemy spodziewać się zestawienia znów bardzo mocnego, jeśli chodzi o jego przeciwnika.

Poniżej oficjalna informacja:

Czytaj również:  Popek komentuje swój udział na gali PRIME MMA 4!