Kolejne hitowe starcie Arkadiusza Wrzoska w KSW?!

KSW słynie z bardzo elektryzujących zestawień, dlatego nic dziwnego, że kolejne z nich z pewnością ma szansę oczarować wszystkich kibiców tej marki. Jak informują media społecznościowe, Martin Lewandowski odbył wczoraj dwa istotne spotkania z zawodnikami wagi ciężkiej. Jesteście ciekawi z kim? Czytajcie dalej!

Pierwszym z nich jest Arkadiusz Wrzosek, który w fenomenalnym stylu rozprawił się w klatce z Tomaszem Sarrarą, na gali KSW 73. Arkadiusz Wrzosek wygrał swoje spotkanie przez TKO w 3 rundzie.

Spotkanie zostało oczywiście uwiecznione na zdjęciu, które można obejrzeć poniżej.

Co oznacza takie spotkanie?

Jeśli spotkania, to oczywiście kontrakty. Trudno stwierdzić na ten moment, czy zobaczymy Arkadiusza Wrzoska jeszcze w tym roku w klatce KSW. Jedno jest jednak pewne. Zawodnik zaliczy swój drugi występ w MMA właśnie na jednej z kolejnych gal KSW.

Z kim mógłby zawalczyć Wrzosek?

Potencjalnym, bardzo ciekawym zestawieniem mógłby być Artur Szpilka, który w ostatniej walce High League 4 wyszedł praktyczne bez szwanku.

Co ciekawe, Szpilka również spotkał się tego dnia z Martinem Lewandowskim, o czym również poinformował w swoich mediach. Może to oznaczać, że walka Szpilka vs Wrzosek jest jak najbardziej brana poważnie pod uwagę zarówno przez zawodników, jak i samą federację. Bardzo możliwe, że taka walka jest zapisana w kontraktach obu zawodników. Tym bardziej, gdy ich doświadczenie w MMA jest bardzo podobne, a nazwiska i sama walka byłaby niezwykle głośna!Czytaj również:  KSW 73 – karta walk i zapowiedzi ciekawych pojedynków