Klaudia Syguła ogłoszona na FEN 43!

Klaudia Syguła w ostatnim momencie zasiliła kartę gali FEN 43, która odbędzie się już jutro. Utalentowana zawodniczka będzie mieć swój debiut już jutro, podczas gali ENERGA Fight Night, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie.. Będzie to z pewnością ciekawy pojedynek, na który warto czekać!

Wszystko dlatego, że Klaudia Syguła może poszczycić się czterema zwycięstwami z rzędu, które odniosła w federacji Armia Fight Night. Ostatni jej pojedynek miał miejsce podczas 14 edycji tej gali. Klaudia Syguła poradziła sobie wtedy z bardzo groźną Breną Cardozo. Pojedynek toczył się pełen dystans.

Klaudia Syguła jest zawodniczką, która trenuje w ANKOS MMA Poznań. Natomiast już jutro, kibice będą mogli oglądać jej debiut w federacji FEN.

Z kolei jej przeciwniczka, jest 29 letnią zawodniczką z Gruzji. Swój debiut zaliczyła z Teoną Jandagasvili, którą pokonała przez techniczny nokaut. Gruzinka do tej pory stoczyła 18 walk, z czego aż 15 udało jej się wygrać. Jest to również jej debiut w federacji FEN.

Pomimo większego doświadczenia Gruzinki, trzymamy mocno kciuki za Klaudię Sygułę!

Czytaj również:  Izu Ugonoh we freak fightach?