Kinowa zapowiedź walki Fury vs. Ngannou!

Walka Fury vs. Ngannou jest coraz bardziej oczekiwanym wydarzeniem, które zbliża się do nas, wielkimi krokami. Aby jeszcze bardziej podsycić oczekiwania fanów, został wypuszczony oficjalny trailer, który jest właściwie kinową zapowiedzią pojedynku Tysona Furego i Francisa Ngannou. Trzeba przyznać, że sama zapowiedź, robi wielkie wrażenie!

Jeśli chodzi o pojedynek, dojdzie do niego już 28 października, w Rijadzie. Jest to bardzo gorąca data w kalendarzu każdego fana boksu i wszystkich sportów uderzanych, ponieważ w walce bokserskiej zmierzy się były mistrz wagi ciężkiej UFC, a także aktualny champion organizacji WBC. Mamy więc pojedynek zawodnika, który całe życie był związany z MMA, wraz z zawodnikiem, który wywodzi się stricte z boksu. Według wielu analityków i fanów sportów uderzanych, rozwiązanie tego pojedynku może być tylko jedno.

Emocje, które i tak są generowane w tym pojedynku, napędzi dodatkowo krótki film, który sam w sobie podsyca mocno całe zestawienie. Został on nazwany walką o „Najtwardszego człowieka na ziemi!”.

Jest co oglądać, tak więc sprawdźcie poniższą ekranizację:

Czytaj również:  Tyson Fury proponuje walkę Francisowi Ngannou!