Kingpyn Boxing ogłasza bankructwo!

Kingpyn Boxing ogłasza bankructwo! Freak fightowa gala zrzeszała najbardziej zasięgowych twórców i wypłacała bardzo duże kwoty osobom, które milionowymi zasięgami w social mediach, zapełniały jej trybuny. Niestety, gala Kingpyn Boxing musiała nie spinać się finansowo, skutkiem czego, postanowiła ogłosić swoją upadłość.

Federacja Kingpyn Boxing mogła się nam kojarzyć głównie z występem Filipka, który miał okazję jednorazowo zawalczyć w jej szeregach. Co ciekawe, Amadeusz Ferrari był przymierzany również do tego, aby wystąpić w szeregach Kingpyn Boxing. Do tego jednak nie dojdzie, ponieważ federacja Kingpyn Boxing ogłosiła dziś, swoją upadłość.

Problem federacji Kingpyn Boxing wynikł oczywiście ze zbyt niskiej sprzedaży PPV. Milionowe zasięgi twórców nie przełożyły się na oczekiwane efekty sprzedażowe federacji, która nie zgromadziła tak dużej ilości widzów, której spodziewała się, przed komputerami. Z tego, co zdążył „zleakować” YouTuber Daniel M. ”Keemstar” Keem, gala sprzedała się jedynie, w 50 tysiącach PPV. Jest to bardzo niski wynik, jak na galę z międzynarodowymi gwiazdami internetowymi.

Warto pamiętać, że federacja Kingpyn Boxing ogłosiła kolejne miejsce wydarzenia, które finalnie nie dojdzie do skutku. Mowa o gali, która miała odbyć się w Dublinie.

Czytaj również:  Magomed Ankalaev chce walki z Janem Błachowiczem!