King of the street – popularne walki na youtube

King of the street to miejsce, które powstało z myślą o wszystkich tych fighterach, którzy nie mają wstępu do popularnych federacji zajmujących się organizacją profesjonalnych walk. Tym co wyróżnia King of the street jest brak zasad, brak podziału na rundy oraz brak sędziów decydujących o zakończeniu walki. Można ośmielić się stwierdzić, że walki organizowane przez King of the street działają poniekąd poza prawem. Jednak wysokie zainteresowanie tymi wydarzeniami oraz naprawdę ogromna oglądalność na youtube podkreślają, że na rynku brakuje takiego sportu, który rządziłby się wyłącznie swoimi prawami, bez konieczności stosowania się do sztywnych zasad, tak dobrze znanych z gal organizowanych przez światowej sławy federacje sportowe.

Czego się spodziewać po walkach King of the street?

Jako, że King of the street należy do podziemia klubów walki, to spodziewać się można naprawdę wysokich emocji. To właśnie emocje są przy tym jednym z elementów, przyciągających zawodników. Wojownicy, często niezrzeszeni w żadnym klubie stają do walki z licznymi rywalami. Ten zawodnik, który okaże się najlepszy, może liczyć na wysoką nagrodę pieniężną, o wartości 50 000 złotych.

Zawodnicy King of the street pojedynkują się ze sobą w różnych formacjach. Widzowie mogą oglądać spotkania w formule 1 na 1, a także 3 na 3, czy nawet 5 na 5. To coś nowego w świecie sztuk walki. Widzowie, poza ostrą jatką mogą liczyć również na wygodny dostęp do transmisji. Każda walka przedstawia coś nowego. Zawodnicy rywalizują ze sobą stosując różnorodne metody walki, które pozwalają im na uzyskanie jak najlepszych rezultatów. Brak podziału na rundy dodatkowo podnosi poziom emocji na szczyt, sprawiając, że zawodnicy walczą ze sobą rzeczywiście do utraty tchu.

Oglądalność pojedynków w ramach King of the street

Pojedynki realizowane w ramach King of the street są transmitowane na platformie youtube. Dzięki temu kibice z całego świata mogą w każdej chwili powrócić do swojej ulubionej walki, by jeszcze raz, dokładnie przeanalizować cały jej przebieg.

Czytaj również:  Wszystko na temat upadłej gali Royal Division

Wysokie liczby odsłon świadczą o tym, że na rynku widoczne jest naprawdę wysokie zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia. Niektóre pojedynki, jak np. ten pomiędzy Goscha1996, a Luckym, Simonem „The Savage” a Ronin030 czy Insanus vs. Shooter osiągnęły zawrotną liczbę ponad 3 milionów wyświetleń. Jednak dotychczas zdecydowanie najwyższy wynik odnotował pojedynek pomiędzy Mladenem, a Yakim, który osiągnął oglądalność na poziomie ponad 4,2 miliona wyświetleń.

Choć powyższe wyniki to zdecydowanie najlepsze wartości, to nie da się ukryć, że na kanale King of the street nie brakuje również filmów z liczbą wyświetleń na poziomie 1-2 milionów. Dodatkowo, niemal każdy z filmów udostępnianych przez organizację osiąga pułap kilkuset tysięcy odsłon. Zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem cieszą się filmiki, promocyjne, jednak przy tak wysokiej oglądalności walk, właściciel kanału raczej nie musi się przejmować brakiem zainteresowania i tym samym spadkiem przychodów.

Na czym polegają walki w King of the street?

Jak podkreślają sami organizatorzy, głównym założeniem powstania King of the street było zapewnienie możliwości walki dla wszystkich bojowników, którzy chcieliby sprawdzić się w walkach, a przy okazji wyżyć się na swoim rywalu. W praktyce oznacza to tyle, że pojedynki te nie są objęte żadnymi zasadami. Zawodnicy rywalizują ze sobą naprawdę, bez sztywnych zasad i przerywania pojedynku w trakcie jego najintensywniejszej akcji. Fighterzy sami muszą zadbać o swoje bezpieczeństwo, poddając się, gdy poczują, że dalsza walka może negatywnie wpłynąć na ich życie lub zdrowie.

Takie rozwiązanie sprawia, że walki King of the street charakteryzują się szczególną brutalnością. Osoby o szczególnie delikatnej psychice powinny raczej zrezygnować z oglądania tego typu spotkań. Jeśli jednak jesteś nastawiony na rozlew krwi i emocje sięgające zenitu, to powinieneś zapoznać się z propozycją przygotowaną przez King of the street.

Czytaj również:  Canelo vs. GGG 3

Kto bierze udział w walkach King of the street?

Z uwagi na brak sztywnych ograniczeń, w walkach organizowanych przez King of the street wystartować może tak naprawdę każdy. W ubiegłym roku do walki w podziemnym fight-klubie stanął Polak Dawid Racgwał.

Co ciekawe, walki King of the street stanowią dla zawodników doskonałą przepustkę do świata legalnych sportów walki. Ostatnio głośno było o zawodniku Pawle „Venomie” Kubielaskim, który po sukcesie w pojedynku King of the street dostał zaproszenie do udziału w gali WOTORE, która za sprawą znacznie większej medialności pozwoli mu nie tylko rozwinąć swoją karierę fightera, ale dodatkowo stanąć do walki o znacznie większe pieniądze.

Czy można typować zakłady na walki King of the street?

Z uwagi na to, że walki organizowane przez King of the street działają niejako w podziemiu, legalni polscy bukmacherzy nie mają w swojej ofercie zakładów na organizowane przez federację gale. Być może wraz z biegiem lat, gdy King of the street postanowi nieco zmodyfikować swoją ofertę, taka możliwość się pojawi, jednak na dzień dzisiejszy pozostaje nam dostosować się do obowiązujących reguł i wyłącznie oglądać spotkania na platformie youtube.