Kibice pytają, kiedy powróci Conor McGregor? Dana White odpowiada

Conor McGregor jest bez wątpienia, najbardziej rozpoznawalną osobą w świecie MMA. Nic więc dziwnego, że wielu kibiców chciałoby powrótu Irlandczyka do oktagonu. Niestety, Dana White ma przykre informacje na ten temat.

Wielu fanów MMA pamięta ostatni występ „The Notoriousa” na gali gali UFC 264 . W ten wieczór, McGregor zmierzył się z Dustinem Poirierem, gdzie podczas pierwszej rundy, doznał groźnego złamania kości strzałkowej, oraz piszczela.

W tym czasie, 34 letni zawodnik postanowił mocniej rozwijać swoje biznesy. Promował on swoje lokale i trunki, które oferuje. Co prawda na social mediach fani mogli oglądać migawki z treningów, lecz były one przeplatane kolejnymi imprezami, w których to McGregor brał czynnie udział.

Co ciekawe, sam Conor McGregor bardzo chętnie wróciłby do walki. Już na UFC 280 stwierdził, że jest on w stanie pokonać Islama Makhacheva. Dodatkowo, postanowił swoją myśl rozwinąć w ramach social media, na swoim Twitterze.

Na drodze do powrotu UFC może stanąć federacja związana z testami antydopingowymi. Jak powszechnie wiadomo, Conor McGregor do 2022 roku nie był nigdy testowany. Ostatni jego test antydopingowy miał bowiem miejsce na gali UFC 264, podczas walki z Dustinem Poirierem.

Dana White komentuje.

Na temat ewentualnego powrotu McGregora do klatki UFC wypowiedział się także Dana White. Jak stwierdził właściciel federacji UFC, aby zawodnik był dopuszczony do walki, musi być od 6 miesięcy testowany pod kątem antydopingowym. Wydaje się więc, że aby McGregor mógł powrócić do walki w klatce UFC, musiałby być testowany od dziś, aby móc zawalczyć w kwietniu, 2023 roku.

Czytaj również:  Najman chce walki z Arturem Szpilką!