Khamzat Chimaev pochwalił się prezentem od samego Kadyrowa!

Khamzat Chimaev wygrał z Kamaru Usmanem, podczas pojedynku na gali UFC 294, która miała miejsce w zeszłą sobotę. Jednak nie wynik walki jest głównym tematem komentarzy na social mediach. Khamzat Chimaev nie krył się bowiem po walce ze swoimi powiązaniami z Kadyrowem, z którym tuż po pojedynku, umieścił wspólne zdjęcie, na swoich social mediach.

Jak opisywały programy realizowane na platformie YouTube na całym świecie (również w Polsce). Kadyrow jest nadal ściśle powiązany z mieszanymi sztukami walk. Oczywiście, jego obecność w tym świecie jest bardzo ograniczona. Jednak nic nie stanowiło na przeszkodzie, aby Kadyrow mógł pojawić się na gali UFC 294 w Abu Dhabi.

Oczywiście, post ze zdjęciem, które umieścił Khamzat Chimaev budzi wiele kontrowersji wśród fanów MMA wielu narodowości. Jednak na tym nie poprzestano. Chwilę potem, Khamzat Chimaev pochwalił się prezentem, którym obdarzył go Ramzan Kadyrov. Khamzat Chimaev otrzymał od niego samochód Mercedesa klasy G. Owy prezent wywołał jeszcze więcej kontrowersji wśród wielu osób, związanych z MMA, na całym świecie.

Poniżej potwierdzenie, z social media zawodnika UFC:

Czytaj również:  Conor McGregor nie zawalczy z Michaelem Chandlerem? Arman Tsarukyan wkracza do akcji!