Khabib Nurmagomedov odmawia Elonowi Muskowi treningów!

Jak widać, w świecie sportu nie wszystko da się kupić za pieniądze. Dochodzą do nas bowiem informację, jakoby Khabib Nurmagomedov miał dostać ofertę za gigantyczne pieniądze, aby szkolić Elona Muska. Jednakże, znany zawodnik MMA i UFC, postanowił odmówić Elonowi. Skutkiem tego, ten musi szukać nowego trenera.

W walce Elon Musk kontra Mark Zuckenberg chodzi głównie o medialność i pieniądze. Nic więc dziwnego, że obaj potencjalni zawodnicy, będą szukać najlepszych sztabów trenerskich, które będą chciały wziąć ich pod skrzydła. Jak jednak pokazuje Khabib Nurmagomedov, pieniądze nie zawsze grają rolę i jeśli na stole jest mocna oferta finansowa, lecz słaba pod względem sportowym, wcale nie musi być dopięta, jak mogło wydawać się Elonowi Muskowi.

Jaki był oficjalny powód odmowy Khabiba? Według jego menadżera, Khabib trenuje wyłącznie osoby, które zna osobiście. Skutkiem tego, Elon Musk nie jest osobą, która jest w kręgu jego zainteresowania. Co więcej, Khabib podobno miał stwierdzić, że trenując Elona Muska, straci wiele na swoim wizerunku, ponieważ Elon Musk to osoba, o zupełnie innym usposobieniu, niż Khabib. Elon Musk jest według niego osobą, która za bardzo wiąże się z wizerunkiem imprez, na których leje się alkohol i są dostępne narkotyki.

Co więcej, Khabib doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkie pieniądze mógłby zyskać i jak ważną personę mógłby ćwiczyć. Jednakże, dla niego samego, postać Elona Muska nie ma znaczenia, pod względem finansowym i wizerunkowym.

Na sam koniec dodano, że Khabib trenuje wyłącznie najbliższych przyjaciół i skupia się wyłącznie, na swojej rodzinie.

Czytaj również:  Różański vs Babic zawalczą o pas WBC w Polsce!