Khabib nie ma wątpliwości co do Gamrota!

Mateusz Gamrot jest aktualnie na ustach wszystkich osób związanych z MMA i UFC na całym świecie. Na jego temat wypowiedział się nawet były mistrz UFC, czyli sam Khabib Nurmagomedov, który wypowiedział się na temat Polaka. Co więcej, Mateusz Gamrot również odpowiedział na wpis mistrza. Sprawdźcie sami!

Jako że już jutro, w Abu Zhabi odbędzie się kolejna gala MMA z udziałem UFC, cały świat MMA jest w ruchu i udziela różnych wypowiedzi. Tym razem, do oktagonu wskoczy także i „Gamer”, który stał się obiektem zainteresowania wielu gwiazd UFC i osób powiązanych z MMA. Jego walka z Dariushem Beneilem jest bez wątpienia łakomym kąskiem dla znawców, dlatego Polak skupia na sobie dużą uwagę całego świata MMA.

Stawka tego pojedynku jest wysoka, ponieważ dzięki niej, któryś z zawodników wskoczy do TOP 5 kategorii lekkiej i będzie najbliżej walki o tytuł. Jednak tuż przed tym, obu zawodników czeka bardzo elektryzująca walka.

Khabib o Gamrocie

Swoje zdanie na temat pojedynku wyraził również Khabib Nurmagomedov, który jasno stwierdził, że walka między Gamrotem a Dariushem, powinna wyłonić fightera, który zawalczy w walce o tytuł kategorii lekkiej.

Czytaj również:  Kiedy i z kim zawalczy Gamrot na UFC?