Kasjo negatywnie wypowiada się o Denisie Załęckim!

Denis Załęcki w ostatnim czasie został zapytany o Don Kasjo. Zawodnik gal freak fight nie wypowiedział się dobrze na temat swojego przeciwnika. Tym razem dłużny nie pozostał mu także i Don Kasjo, który również wypowiedział się bardzo negatywnie na temat zawodnika min. High League. Zaproponował nawet potencjalną walkę w swojej organizacji!

Pomiędzy zawodnikami można obserwować iskrzenie od pewnego czasu. Lista wrogów Don Kajso jest bardzo długa, ponieważ on sam, bardzo często rozpoczyna medialne konflikty, źle wypowiadając się na temat innych zawodników. Tym razem nie było inaczej, ponieważ to Don Kasjo pierw zarzucił Denisowi Załęckiemu, że skoro ten wiedział o kontuzji, wyszedł do walki z Arturem Szpilką tylko „po kasę”.

Denis zapytany o te sytuację również nie był dłużny wobec Don Kasjo, choć wypowiadał się na jego temat w zdecydowanie bardziej dyplomatyczny sposób. Dziś jednak Don Kasjo odbił piłeczkę mocniej, co tylko może zapowiadać to, że Denis Załęcki w niedługim czasie również będzie musiał zmienić ton i mocniej wyjść naprzeciw swego oponenta.

Co ciekawe, Kasjusz Życiński zaproponował Denisowi Załęckiemu możliwość walki w budce telefonicznej. Biorąc pod uwagę gabaryty Denisa i brak możliwości ucieczki przez Don Kasjo, walka może okazać się ciekawym pomysłem, który ma szansę wejść w życie. Problemem może jednak okazać się miejsce takiej walki, ponieważ Don Kasjo widzi taką walkę w PRIME.

Czytaj również:  Jan Błachowicz zaczyna przygotowania do kolejnej walki!