Karolina Kowalkiewicz pokazuje swoją formę przed pojedynkiem!

Już w ten weekend, Karolina Kowalkiewicz będzie miała okazję zmierzyć się w klatce z Vanessą Demopoulos. Sama zawodniczka UFC postanowiła na kilka dni przed pojedynkiem, pochwalić się ze swoimi fanami formą, którą udało jej się doszlifować, przed swoim pojedynkiem. Patrząc na to, jak wygląda Polka, limit wagowy powinien być tylko i wyłącznie formalnością!

Karolina Kowalkiewicz również w wywiadach gwarantuje, że czuje się bardzo dobrze, a jej forma jest w bardzo dobrym momencie. Dzięki temu, możemy dość przychylnie popatrzeć na jej szanse wygranej, w najbliższym starciu. Jej dobrą formę i stan przed walką oceniają także bukmacherzy, którzy dają Karolinie Kowalkiewicz zdecydowanie większe szanse, na wygraną.

Jej przeciwniczką będzie Vanessa Demopoulos, która ostatnimi czasy dość dobrze radzi sobie w oktagonie, ponieważ zaliczyła trzy wygrane. Biorąc pod uwagę klasę zawodniczek z którymi walczyła, Karolina Kowalkiewicz będzie dla Amerykanki, największym sprawdzianem bojowym.

Walka obu Pań została umieszczona na karcie wstępnej, dlatego ich starcia możemy spodziewać się między godziną 22:00 a 23:00.

Poniżej post zawodniczki UFC:

Czytaj również:  UFC powróci do samego Abu Dhabi!