Karolina Kowalkiewicz po swojej wygranej!

Karolina Kowalkiewicz może mówić o bardzo udanym zwycięstwie. Udało jej się wygrać czwartą walkę z rzędu, w organizacji UFC. Tym samym, za kilka dni wszyscy będziemy wyczekiwać aktualizacji rankingu UFC, w którym Karolina Kowalkiewicz ma szansę zająć bardzo wysokie miejsce. Sprawdźcie, co ma do powiedzenia sama wygrana sobotniego pojedynku!

Przypomnijmy, że Karolinie Kowalkiewicz, która ma 37 lata, udało się pokonać Dianę Belbitę, po jednogłośnej decyzji sędziów. Pomimo decyzji sędziów, pojedynek nie był łatwy, ponieważ zarówno w pierwszej jak i drugiej rundzie, Belbita trafiała dość mocnymi ciosami, jednak Karolina Kowalkiewicz w oczach sędziów, wykazała się większym oporem i ofensywą.

Faktycznie, Kowalkiewicz imponowała szybkością jak na swój wiek, a także celnością, która pozwoliła jej uzyskać uznanie wszystkich sędziów. Trzecia runda pojedynku stała się już jednostronna, ponieważ Belbita opadła z sił i zbierała bardzo dużo uderzeń, ze strony Kowalkiewicz. Finalnie, udało jej się dotrwać do końca, w tym pojedynku.

Jak sama Kowalkiewicz oceniła swoją walkę na gorąco? Według Polki, był to najtrudniejszy okres przygotowawczy, w jej karierze. Karolina Kowalkiewicz przekazała całemu światu, że był to dla niej trudny okres, ze względu na śmierć bliskich jej osobom. Karolina Kowalkiewicz podaje także, że ze względu na przygotowania w USA, musiała odseparować się od rodziny. Jednak jak sama przyznaje, to zwycięstwo dedykuje swojej rodzinie i ma nadzieje, że ta jest z niej dumna.

Poniżej rozmowa z Karoliną Kowalkiewicz:

Czytaj również:  Karolina Kowalkiewicz zawalczy w maju dla UFC!