Karolina Kowalkiewicz nawołuje do gali UFC w Polsce!

Ostatnio wspominaliśmy, że Mateusz Rębecki (19-1) apelował do Ultimate Fighting Championship o organizację gali w Polsce. Teraz jego śladem idzie inna, popularna zawodniczka, Karolina Kowalkiewicz, która również nawołuje, aby trzecia gala największej organizacji na świecie odbyła się w naszym kraju!

Mateusz Rębecki swój ostatni pojedynek dla Ultimate Fighting Championship stoczył 11 listopada. Podczas hitowej gali UFC 295 w Madison Square Garden, zmierzył się z Rooseveltem Robertsem . Podopieczny Piotra Bagińskiego już w pierwszej odsłonie walki pokazał wyższość nad rywalem, poddając go balachą. Tuż po walce popularny zawodnik z Polski nawoływał do organizacji gali w Polsce.

Jednak nie tylko on. Na podobny krok zdecydowała się Karolina Kowalkiewicz (16-7). Polka swój ostatni pojedynek stoczyła z Rumunką, Dianą Belbitą (15-8). Choć Rumunka w pierwszej i drugiej rundzie postawiła twarde warunki w stójce, to trzecia runda naszej reprezentantki. Kompletnie zdominowała pojedynek i ostatecznie go wygrała.

Teraz nawołuje do tego, żeby trzecia gala Ultimate Fighting Championship odbyła się w Polsce. Nasza rodaczka dodatkowo wstawiła zdjęcie na swoich social mediach, na którym widać wszystkich czołowych zawodników z Polski. Jak sama sugeruje, są to zawodnicy, którzy mogliby pojawić się na evencie w Polsce.

Czy jej prośba zostanie wysłuchana? Czy faktycznie Ultimate Fighting Championship zdecyduje się na organizację kolejnego wydarzenia w Polsce? Trzeba przyznać, że zrobienie karty walk z polskimi zawodnikami nie będzie trudne, zwłaszcza że sporo zawodników znajduje się w TOP 15 oficjalnego rankingu.

Czytaj również:  McGregor udostępnił pierwsze migawki z treningów!