Kamiszka Fame MMA – z kim może zawalczyć w najbliższym czasie?

Kamiszka FAME MMA to jedna z najnowszych gwiazd Fame MMA. Swój debiut miała podczas 9 gali, gdzie zmierzyła się z Kamilą „Zusje” Smogulecką. Osoby, które od lat śledzą freakowe walki celebrytów, z pewnością doskonale ją znają. Jeśli jednak dopiero zaczynasz swoją przygodę z walkami MMA celebrytów, powinieneś koniecznie poznać profil zawodniczki. W dzisiejszym artykule przybliżymy Ci rys Kamiszki, a także podpowiemy, z kim w najbliższym czasie może zawalczyć.

Kamiszka Fame MMA – kim jest?

Kamila Wybrańczyk, znana szerszej publiczności jako Kamiszka dała się poznać przede wszystkim jako narzeczona słynnego polskiego pięściarza wagi ciężkiej – Artura Szpilki. Urodzona we wrześniu 1986 roku Kamiszka jest o trzy lata starsza od swojego partnera. Nie da się zaprzeczyć, że kobieta jest pomysłowa i już wielokrotnie usiłowała zaistnieć. Dotychczas próbowała swoich sił jako piosenkarka. Dodatkowo stworzyła własną markę perfum „Endorfina”, a przy tym udziela się charytatywnie.

Z Arturem Szpilką Kamila Wybrańczyk jest związana od ponad 10 lat. Partnerzy słyną z intensywnych publikacji w mediach społecznościowych. Na swoich profilach na Facebooku oraz Instagramie publikują przede wszystkim losy swoich psów – Cyca i Pumby. Konto dedykowane ich czworonogom regularnie śledzi aż 40 tysięcy osób.

W 2018 roku Kamiszka zgodziła się na udział w odważnej sesji dla magazynu dla mężczyzn – CKM. Na okładce pozowała wraz ze swoim partnerem, jednak w środku czasopisma znajdowały się nagie zdjęcia kobiety.

Początki Kamiszka FAME MMA

O tym, by zaangażować Kamiszkę do udziału we freakowych walkach MMA mówiło się już od dłuższego czasu. Na początku fani formatu spekulowali, że być może słynna narzeczona Artura Szpilki zmierzy się w oktagonie z Martą „Linkmaster” Linkiewicz. Ostatecznie do angażu w federacji Fame MMA doszło, jednak jej rywalką była Kamila „Zusje” Smogulecka.

Czytaj również:  Kim jest Mamed Khalidov i z kim może zawalczyć?

Rywalka Kamiszki miała już na swoim koncie dwie walki. Podczas pierwszej zmierzyła się z Martą Linkiewicz, której nie udało jej się pokonać. W kolejnej odsłonie zmierzyła się z Dagmarą Szewczyk, którą pokonała. Jednak co ciekawe, mimo wyraźnie większego doświadczenia Zusje, to Kamiszka była typowana na faworytkę tego spotkania.

Z pewnością znaczenie przy szacowaniu szans na wygraną miał fakt, że Kamila Wybrańczyk od lat trenowała brazylijskie jiu-jitsu i boks. Nagrania z jej treningów są dostępne w sieci i robią wrażenie. Kamiszka porusza się na ringu płynnie, a wyprowadzane przez nią ciosy są niesamowicie precyzyjne. Nikogo więc nie zdziwił przebieg spotkania. Kamiszka pokonała swoją rywalkę już w drugiej rundzie.

Większym zaskoczeniem okazała się druga walka, podczas której Kamila Wybrańczyk w końcu zmierzyła się z Martą Linkiewicz. Podczas 10 gali Fame MMA skuteczniejsza okazała się Linkmaster, która niejednogłośną decyzją sędziów została ogłoszona zwyciężczynią pojedynku i tym samym zgarnęła pas mistrzowski Fame MMA.

Kolejny występ Kamiszki miał miejsce podczas 12 gali Fame MMA. Wówczas stanęła do walki z Anną Andrzejewską. Sama walka była niezwykle pasjonująca, jednak co ciekawe, wbrew przekonaniu widzów sędziowie zdecydowali się ogłosić zwycięstwo Anny Andrzejewskiej. Również sama Kamiszka wydawała się być tym mocno zaskoczona, co potwierdziło jej nerwowe zachowanie. Kobieta zaczęła się śmiać i nerwowo machać do widzów rękami.

Kamiszka zawsze myśli o innych

Nie od dziś wiadomo, że każdy z uczestników biorących udział w galach Fame MMA otrzymuje własny reflink, za pośrednictwem którego widzowie mogą kupować dostęp do PPV. Takie rozwiązanie sprawia, że każdy z zawodników, poza standardowym wynagrodzeniem, może zgarnąć dodatkową prowizję ze sprzedaży dostępów. Kamila Wybrańczyk ogłosiła, że wszystkie zyski ze sprzedaży PPV przekaże na cele charytatywne. Wiedząc, jak mocno Kamiszka angażuje się w pomoc innym, jesteśmy w stu procentach przekonani, że tak też uczyniła. W działaniu tym wspierał ją narzeczony, który nawoływał swoich fanów, by kupowali dostępy do PPV właśnie za pośrednictwem linku Kamiszki, aby kobieta mogła zrobić coś dobrego dla innych.

Czytaj również:  Jacek Murański – kim jest kontrowersyjna postać Fame MMA?

Z kim w przyszłości zawalczy Kamiszka FAME MMA?

Obecnie nie ogłoszono jeszcze kolejnych walk z udziałem Kamili Kamiszki Wybrańczyk. Możemy jednak przypuszczać, że z pewnością do niej dojdzie. Prawdopodobnie tuż po nowym roku federacje zaczną ogłaszać nadchodzące gale. Krążą pogłoski, że jeżeli dojdzie do walki, w której udział weźmie narzeczona Artura Szpilki, to organizatorzy będą poszukiwali zupełnie nowych rywalek.

Z pewnością kobiety rozważają również walki rewanżowe. Być może Kamiszka będzie dążyła do rewanżu z Martą Linkiewicz. Również Fame MMA może być zainteresowane zorganizowaniem takiej walki. Obie kobiety są niezwykle medialne, a walka z ich udziałem zebrała sporą grupę odbiorców.

Obecnie jednak wszystko owiane jest tajemnicą i pozostaje nam tylko snuć domysły. Nie da się przy tym zaprzeczyć jednemu, walka na pewno będzie interesująca i przyciągnie sporą grupę widzów.