Kamil Stoch nie dla organizacji freakowych!

W ostatnim czasie organizacje freak fightowe pozyskują bardzo dużo aktywnych i emerytowanych sportowców, z różnych dziedzin sportowych. Do federacji dołączają nie tylko aktywni jak i byli piłkarze, ale także gwiazdy sportów, z zupełnie odmiennych dziedzin sportowych. Skutkiem tego, we wczorajszym programie Kanału Sportowego, Kamil Stoch został zapytany o to, czy wystąpiłby na gali freakowej. Jaka była jego odpowiedź? Sprawdźcie sami!

Nie ma wątpliwości co do tego, że Kamil Stoch może czuć się spełnionym sportowcem, który na swoim koncie zapewne uzbierał nie małe kwoty, przez lata świetnych występów dla polskiej kadry. Dodatkowo, Kamil Stoch to bardzo spokojny i wyważony człowiek, który umie dysponować swoim kapitałem i który jest zadowolony, ze swojego statusu społecznego.

Tomasz Smokowski musiał jednak zadać pytanie, które nurtuje zapewne wiele osób, które bacznie oglądają na co dzień, freak fighty. Skutkiem tego, Tomasz Smokowski wprost zapytał Kamila Stocha, czy zawalczyłby dla federacji freak fightowej.

Jak zapewne wielu spodziewa się, Kamil Stoch wprost odpowiedział przecząco zapewniając, że federacje freak fightowe, nie są w zakresie jego zainteresowań.

Poniżej znajdziecie migawkę z tego programu:

Czytaj również:  Piotr Piechowiak i jego potencjalny rywal!