Kamil Minda zawalczy z Danielem Omielańczukiem?

Trzeba przyznać, że pomysł trenera Oknińskiego na pojedynek między Kamilem Mindą a Danielem Omielańczukiem, jest całkiem ciekawy. Trener Mirosław Okniński rzucił taką propozycję w kontekście tego, iż Kamil Minda nie może dogadać się na warunki z Denisem Załęckim. Co ciekawe, sam Kamil Minda również wyraził gotowość i chęć do walki, z Danielem Omielańczukiem!

Wszystko zaczęło się od wpisu managera Daniela Omielańczuka który stwierdził, że z uwagi na niemożność dogadania się w kwestii warunków fizycznych z Denisem Załęckim, ich walka stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Do rozmów sieciowych bardzo szybko włączył się Mirosław Okniński, który zaproponował, aby to Kamil Minda stanął do walki z Danielem Omielańczukiem. Obaj są w podobnym wieku i mają podobne gabaryty, tak więc ich walka byłaby z pewnością czymś ciekawym dla oka.

Na swoich mediach uaktywnił się także sam Kamil Minda który stwierdził, że bardzo chętnie weźmie walkę za Denisa, którego to sam kontuzjował. Jak dodał Kamil Minda, dziś to Denis Załęcki musi borykać się z problemami zdrowotnymi przez kontuzję na treningu, więc chętnie zastąpi go w klatce i zawalczy z Danielem Omielańczukiem.

Na ten moment nie wiadomo jednak, co na to sam Daniel Omielańczuk, a także jakie warunki walki, ma na myśli Kamil Minda.

Czytaj również:  Daniel Omielańczuk - żywa legenda KSW!