Kamil Minda wskazuje z kim chciałby zmierzyć się w kolejnej walce!

Kamil Minda ma za sobą nieudany debiut w freak fightach. Jednak widać, że nie zamierza długo o tym rozmyślać, bo w jego głowie już snują się plany o kolejnej walce. Co więcej, King Kong już w tym momencie ma na celowniku potencjalnego przeciwnika. O kim mowa? Z kim chciałby zmierzyć się Kamil Minda? Odpowiadamy!

Minda ma na swoim koncie walki w Fight Exclusive Night, czy w Oktagon MMA czyli organizacji, która rozwija się w zawrotnym tempie. W tym roku wziął udział w zaledwie dwóch walkach. Pierwszy pojedynek na Wotore 7 w katowickiej walcowni wygrał, poddając Szymona Nowowiejskiego w zaledwie czterdziestej pierwszej sekundzie. Kolejny, który odbył się 28 października 2023 na gali Clout MMA 2 przegrał w drugiej rundzie z Denisem Labrygą.

Teraz myśli o kolejnej walce i choć marzy o walce rewanżowej z Denisem Labrygą na zasadach MMA, to nie wie, czy i kiedy do niej dojdzie. Obstawia za to bardziej realną opcję, a jest nią walka z Danielem Omielańczukiem. Były zawodnik KSW I UFC w przeszłości mocno przeszkolił Mindę, jak byłem amatorem. Teraz twierdzi, że jest gotów, by zmierzyć się z bardziej doświadczonym zawodnikiem, zwłaszcza że jego poziom poszedł do przodu. Czy mamy szansę zobaczyć to starcie? Na razie nic na ten temat nie wiadomo!

Czytaj również:  Paweł Jóźwiak śle wyjaśnienia kibicom!