Kacper Błoński – wszystko na temat zawodnika

Kacper Błoński to jedna z wielu osobowości medialnych, która w ostatnich latach zasiliła grono zawodników mieszanych sztuk walki o charakterze freakowym. Jeżeli interesujesz się sportami walki, to z pewnością już nie raz słyszałeś to nazwisko. Jeśli jednak dopiero wkraczasz do świata freakowego MMA, powinieneś zapoznać się z profilami zawodników, by oglądanie kolejnych gal okazało się dla Ciebie jeszcze ciekawsze.

Kim jest Kacper Błoński?

Kacper Błoński urodził się 22 października 1998 roku. Obecnie jest jednym z popularniejszych twórców internetowych młodego pokolenia. Największy rozgłos dał mu udział w głośnym projekcie Team X, czyli transmitowanego w sieci reality show, podczas którego grupa znajomych wspólnie żyła w efektownej willi i realizowała różnego rodzaju zadania. Projekt zakończył się w aferze skandalu. Po zyskaniu wysokiej popularności młody twórca zdecydował się porzucić Team X, a następnie zdecydował się na obranie własnej ścieżki, zakładając własne konto na platformie YouTube, na której występuje pod nazwą Kacper Blonsky. Krążą pogłoski, że jedną z głównych przyczyn odejścia z Teamu X miały być finanse. Mężczyźnie nie podobało się to, że musi się dzielić wygenerowanymi zyskami nie tylko z mniej popularnymi domownikami, ale również menadżerami.

Podczas swojej kariery wypuścił kilka głośnych utworów muzycznych, wśród których zdecydowanie największą popularnością cieszyły się takie kawałki jak „Eluwina”, „Crusher”, „Dziś tańczę” oraz „Tylko Ty”. Wszystkie te kawałki zyskały ogromną popularność wśród słuchaczy młodego pokolenia osiągając wartość wyświetleń na poziomie dziesiątek milionów odsłon.

Wraz z rosnącą popularnością Kacper Błoński zaczął się udzielać również na innych portalach społecznościowych, takich jak Instagram czy TikTok. To właśnie na tej ostatniej platformie wybił się najbardziej, zyskując 600 tysięcy wiernych widzów, którzy łącznie polubili jego filmy ponad 5,5 miliona razy.

Czytaj również:  Kim jest Juras Jurkowski i z kim może zawalczyć?

Kacper Błoński stara się chronić własną prywatność. W sieci nie publikuje wielu materiałów dotyczących swojej osoby. Jeszcze do niedawna był związany ze słynną influencerką i inną byłą uczestniczką Teamu X Julią Kosterą. W lutym 2021 roku młody mężczyzna nagrał piosenkę „Tylko Ty”, którą dedykował swojej ukochanej. Utwór w zaledwie kilkanaście dni zyskał około czterech milionów wyświetleń na TouTube, jednak w 2022 roku para podjęła decyzję o rozstaniu.

Debiut w FAME MMA

Wraz z rosnącą popularnością młodym youtuberem zaczęły się interesować federacje odpowiadające za organizację walk o charakterze freak fightowym. Swój debiut Kacper Błoński odnotował podczas 8 gali Fame MMA. Podczas debiutanckiej walki Błoński zamknął się w oktagonie z dawnym przyjacielem i członkiem porzuconego Teamu X – Marcinem Dubielem.

Możliwość rozwiązania konfliktu podczas walki z pewnością była dla obu zawodników potrzebna. Jeszcze przed jej rozpoczęciem Błoński wielokrotnie popisywał się na konferencjach, co wierni kibice uznali za nadmierną pewność siebie i nonszalancję. Ostatecznie faktycznie to on okazał się lepszym zawodnikiem, jednak zdaniem wielu to Dubiel okazał się lepszy.

Jednak mimo udanego debiutu to walka z Sylwestrem Wardęgą okazała się najgłośniejsza. Walka z prawdziwą legendą polskiego YouTube miała miejsce podczas 9 gali Fame MMA. Co ciekawe, to sam Wardęga wyzwał Błońskiego do pojedynku. Być może miało to związek ze wcześniejszymi konfliktami obu mężczyzn. Gdy Wardęga zdecydował się zrezygnować z dalszego publikowania pranków, postanowił wziąć na celownik celebrytów i twórców internetowych. Jednym z pierwszych był właśnie Kacper Błoński.

Co ciekawe, obaj panowie utrzymują, że nie są ze sobą w konflikcie. Również sama konferencja przed galą przebiegała w znacznie spokojniejszych warunkach. Nie ulega jednak wątpliwości, że mogło mieć to związek z wcześniejszą negatywną oceną Błońskiego, po walce z Dubielem.

Sama walka przebiegła naprawdę zaskakująco. Choć Wardęga dopiero debiutował na oktagonie, to wiele osób spodziewało się, że to właśnie on pokona swojego rywala. Gdy walka się rozpoczęła, widzowie mogli zauważyć, że Kacper Błoński miał wyraźną przewagę podczas walki w stójce. Dla przywódcy Watahy z pewnością najtrudniejsze okazało się zniwelowanie różnicy długości ramion. Na rozstrzygnięcie nie trzeba było długo czekać. Błoński już po 1,5 minuty wyprowadził potężne kopnięcie, a zaledwie 17 sekund później złapał Sylwestra Wardęgę w parterze od tyłu, wygrywając w ten sposób starcie.

Czytaj również:  Wszystko na temat Gimper Fame MMA

W kolejnym pojedynku Kacper Błoński zmierzył się z Mateuszem Januszem. Podobnie jak poprzednie dwie walki, również i ten pojedynek okazał się dla niego zwycięski. Kacper Błoński jest bez wątpienia prawdziwą gwiazdą Fame MMA. Być może już na początku nowego roku będziemy mogli oglądać jego walki w oktagonie. Choć oficjalnie nie są znane zarobki młodego celebryty, to z pewnością są one adekwatne do zysków, jakie przynosi federacji. Nie da się ukryć, że to właśnie walki Kacpra Błońskiego cieszą się sporym zainteresowaniem widzów i tym samym przynoszą wysokie zyski z PPV.