Justin Gaethje zapowiada mocne show podczas gali UFC 286!

Marcowa odsłona gali UFC 286 zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszystko dzięki pojedynkowi strikerów, w którym to udział weźmie Justin Gaethje z Rafaelem Fizievem. Jak zapowiada ten pierwszy, możemy spodziewać się mocnego pojedynku, z którego to on chce wyjść wygranym, dając mocną walkę!

W ostatnim wywiadzie dla „The Schmo” Justin Gaethje  wyjawił, że jest bardzo pewny przed swoim kolejnym pojedynkiem i ma pełną wiarę co do tego, że dadzą wielkie show podczas swojej walki na O2 Arenie. Zawodnik zasugerował także, że raczej nie ma co liczyć w ich pojedynku na decyzję sędziowską, ponieważ będzie to prawdziwa wojna w klatce.

Justin Gaethje stwierdził wprost, że zamierza „uśpić tego skurwiela w klatce”, co oznacza, że jak zwykle będzie chciał zakończyć swój pojedynek przed czasem.

Na dzień dzisiejszy Justin Gaethje nie skupia się także na ewentualnej walce o pas. Aktualnie to Rafael Fiziev jest jego celem, który musi zostać ustrzelony, aby iść idalej.

Justin Gaethje jak zwykle jest bardzo emocjonalny i eksplozywny przed swoją walką. Tego samego będziemy mogli spodziewać się w oktagonie, ponieważ Justin Gaethje czuje się w nim, jak w domu. Oznacza to, że jak zwykle, zawodnik da z siebie wszystko podczas walki na UFC 286!

Czytaj również:  Pudzianowski przerwał milczenie na temat Mameda!