Juras zdradził, z kim zarobił najwięcej!

Juras to legenda KSW, która jako pierwsza doznała zaszczytu wystąpienia w Hall Of Fame, którą przygotowało KSW dla swoich legend. Dziś Juras raczej nie wraca do oktagonu, skutkiem czego może coraz swobodniej rozmawiać o kulisach jego walk i tego, jak prezentowały się rzeczy, o których kibice nie mieli pojęcia wokół jego pojedynków. Juras został zapytany ostatnio, z kim walka opłacała mu się najbardziej? Sprawdźcie, co odpowiedziała legenda KSW!

Juras odpowiedział wprost, że najbardziej dochodową walkę miał z Mariuszem Pudzianowskim, który medialnie jest na tyle mocny, że federacja KSW daje odpowiednio większe stawki, za walki właśnie z tym zawodnikiem. Z pewnością i ten atut, mógł być motywujący do tego, aby Juras zawalczył właśnie z Mariuszem Pudzianowskim. Warto przypomnieć bowiem, że Juras przed walką z Mariuszem Pudzianowskim, przez dość długi czas był nieaktywny w oktagonie.

Jak dodaje Juras, federacja KSW zawsze daje możliwość lepszego zarobku, kiedy wychodzi się do Mariusza Pudzianowskiego. Zapewne z uwagi na to, że Mariusz Pudzianowski jest w stanie faktycznie zrobić krzywdę swojemu przeciwnikowi, jeśli uda mu się go zdominować w oktagonie.

Warto także nadmienić, że o wypłatę za walkę z Mariuszem Pudzianowskim został ostatnio zapytany Artur Szpilka. Ten jednak wyznał, że nie była to jego największa wypłata. Warto jednak nadmienić, że Artur Szpilka dopiero rozkręca się w federacji KSW i będzie przez jakiś czas, również częścią medialnej promocji gal KSW.

Czytaj również:  Juras zdradził, że KSW planowało freak fighty!