Juras z bardzo rozsądnym apelem odnoszącym się do wczorajszych wydarzeń!

Łukasz „Juras” Jurkowski to osoba ściśle związana ze światem MMA w Polsce. Były zawodnik KSW, aktualny komentator sportowy ale nie tylko. Kiedy „Juras” widzi możliwość skomentowania aktualnych wydarzeń w każdej materii, oddaje głos na swoich własnych profilach społecznościowych. Dziś Juras wypowiedział się na niezwykle ważny temat dezinformacji, która miała miejsce w związku z wczorajszymi wydarzeniami, mającymi miejsce na terenie Polski!

Juras postanowił odnieść się oczywiście do sytuacji związanej z uderzeniem rakiety bądź rakiet, które miały miejsce w Przewodowie. Dziś niewiele wiemy na ten temat oprócz tego, że rakieta zabiła dwóch Polaków. W Internecie bardzo szybko powstała masa niedomówień i sprzecznych informacji, które nie umknęły zawodnikowi KSW, który postanowił dać od siebie małą radę wszystkim, którzy na żywo komentują wydarzenia z kraju i nie tylko.

Łukasz Jurkowski napisał na swoim kanale Twitter następująco:

Trzeba oddać byłemu zawodnikowi MMA to, że bardzo rozsądnie podchodzi do napiętych sytuacji, które w moment obiegają media i to właśnie w mediach podkręca się sytuację, które następnie pchają ludzi do paniki.

Nam pozostaje gratulować trzeźwego spojrzenia na świat i również, życzyć wszystkim pozostałym spokoju i POKOJU.

Czytaj również:  McGregor z potencjałem na walkę w wadze ciężkiej!