Juras wskazuje szybkie zakończenie mody na freak fight!

Łukasz Jurkowski, czyli świetnie znany w świecie MMA „Juras”, postanowił kolejny raz odnieść się do świata freakowego. Według niego, formuła freak fightów kończy się i bardzo szybko przekonamy się o tym, w najbliższym czasie. Warto jednak zaznaczyć, że Juras od samego początku był bardzo negatywnie nastawiony do freak fightów i freak fighterów. Czy więc jego słowa są faktycznie obiektywne?

W ostatnio udzielonym wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, Juras został klasycznie zapytany o cały freak fight i jego dalsze losy, w naszym kraju. Juras nie krył złego nastawienia do całej tej otoczki, niemniej jednak nie to jest w tym momencie najważniejsze.

Według byłego zawodnika MMA, a także aktualnego komentatora sportowego i prowadzącego show, świat freaków już się kończy. Dodał on także, że według niego, moda na freak fighty skończy się szybciej, niż wszystkim to może się wydawać.

Juras dodał, że kiedyś we freakach był show, ponieważ zawodnicy nie mieli umiejętności do bicia się i to miało swoje odbicie, w zainteresowaniu publiki. Z kolei dziś, większość znanych osób wchodzących do klatki, doskonale wie, co w niej robić.

Skutkiem tego, freak fighty w Polsce, mają szybko się skończyć, ponieważ sportowe postaci według Jurasa, są po prostu nudne.

Czytaj również:  Don Kasjo nadal myśli o walce ze Szpilką. Myśli nawet o dacie takiego pojedynku!