Juras uderza w Khabiba!

Kibice postanowili skrytykować byłego mistrza UFC, czyli Khabiba Nurmagomedova. Sam zainteresowany do tej pory nie zabrał głosu w swojej sprawie. Przy okazji, całą sprawę postanowił skomentować bardzo dobrze znany w Polsce Juras.

Czym Khabib stracił szacunek kibiców na całym świecie? Mianowicie w zeszłym tygodniu, Władimir Putin ogłosił powszechną mobilizację i powołał do wojska 300 tysięcy rezerwistów. Reakcje zawodników związanych z Rosją były różne. Dla przykładu, Cladimir Mineev mistrz AMF Fight Night, postanowił odpowiedzieć na swoje wezwanie. Z kolei z kraju uciekł znany również zawodnik MMA, czyli Marif Piraev, którego mogliśmy oglądać chociażby na KSW.

W całej Rosji trwa chaos związany z tą informacją. Na ulice wyszli ludzie, natomiast inni w pośpiechu uciekają z kraju. W jednym z regionów Rosyjskich, jakim jest rodzinna miejscowość Nurmagomedova, trwają poważne zamieszki i walki z policją.

Miejscowi kibice postanowili zgłosić się do swojego mistrza UFC, aby ten zabrał głos i potępił działania Putina. Natomiast na jego social mediach do dziś nie widać żadnej wzmianki o tym, aby ten potępił działania prezydenta Rosji.

Co więcej, Khabib w tym czasie zablokował możliwość komentowania wpisów na swoim profilu. Jaki był tego efekt? Jeszcze bardziej rozwścieczył swoich kibiców. Fala krytyki spadła na Khabiba z całego świata, natomiast on sam, nadal nie zamierza odpowiadać swoim kibicom.

Warto dodać, że Khabib do końca wydawał się mieć dobre relacje zarówno z Putinem, jak i czeczeńskim dyktatorem, Ramzanem Kadyrowem.

Czytaj również:  Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski po ważeniu przed XTB KSW 77!