Juras skomentował słowa Fedora Emalienenki

Fedor Emalienenko w ostatnim czasie postanowił wypowiedzieć się publicznie na temat sytuacji w swoim kraju. Zawodnikowi MMA nie podoba się postawa ludzi, którzy uciekają z Rosji przed poborem wojskowym. Słowa te nie spodobały się Polskiemu, byłemu zawodnikowi MMA, który postanowił skontrować wypowiedzi znanego fightera MMA.

.

Warto przypomnieć, że w Rosji od ponad dwóch tygodni panuje mobilizacja wojskowa, która przymusza do stawienia się wszystkim osobom, które zostaną wytypowane przez komisje. Bardzo ciężko jest w jakikolwiek sposób odmówić takiego przedsięwzięcia, przez co Rosjanie postanowili bardzo szybko opuścić swój kraj. Jednym udało się to zrealizować, jednak nie każdy miał na tyle szczęścia, aby opuścić kraj. Dla przykładu, Finlandia zamknęła swoje granice na Rosjan.

Całej sytuacji przygląda się żywa legenda MMA, czyli Fedor Emalienenko. Jak informuje sam zawodnik, jest bardzo zaskoczony postawą Rosjan, którzy nie chcą walczyć o rację swojej władzy.

Wypowiedź bardzo szybko została podchwycona przez ludzi na całym świecie. Spowodowała też odwrotny efekt, ponieważ Fedor Emalienenko stracił przez to całą rzeszę fanów na całym świecie. Co więcej, jego profil zaczęło opuszczać bardzo dużo osób, przez co jego zasięgi zaczęły maleć.

Całą sytuację postanowił skomentować także słynny zawodnik MMA z Polski, czyli Juras.

Czytaj również:  Różal odpowiedział, kiedy mógłby zawalczyć!