Juras mocno o hejtujących kibicach!

Juras to bez wątpienia, jedna z ikon KSW. Skutkiem tego, wypowiada się na bieżąco, na temat wydarzeń związanych z tą federacją. Ostatni jego wpis, odniósł się do kibiców, którzy w mocny sposób zaczęli „hejtować” Mariusza Pudzianowskiego. Jakie przemyślenia ma Łukasz Jurkowski? Sprawdźcie sami!

Ostatni main event, podczas XTB KSW 77 wywołał dużo emocji i spekulacji wśród kibiców. Sama walka skończyła się dość szybką przewagą Mameda Khalidova, który bez większych problemów poradził sobie z Mariuszem Pudzianowskim. To z kolei spowodowało, że na Mariusza Pudzianowskiego wylała się fala krytyki wśród ludzi. Niektórzy uznali nawet, że Mariusz Pudzianowski mógł ustawić tą walkę, szybko broniąc się przed uderzeniami Mameda.

Kiedy „hejt” wylał się na Mariusza Pudzianowskiego, do akcji postanowił wkroczyć Łukasz Jurkowski, który opublikował na ten temat emocjonujący wpis.

Według niego, kibice oceniają każdego zawodnika tylko i wyłącznie przez pryzmat ostatniej walki. Pierw kibice kochają danego zawodnika, następnie gdy ten przegra, odwracają się od niego. I właściwie to, najbardziej nie podoba się słynnemu już w Polsce Jurasowi, który sam zapewne miał okazję doświadczać podobnych zmian, przez wiele lat swojej wdzięcznej walki dla KSW.

Jak zwraca uwagę sam Łukasz Jurkowski, da się do tego przyzwyczaić, jednak postanowił zwrócić się bezpośrednio do kibiców, czy nie jest im głupio (mowa o kibicach sukcesu).

Dla Jurasa, zarówno Mamed Khalidov jak i Mariusz Pudzianowski to absolutne legendy polskiego MMA. Skutkiem tego, nic i nikt tego już nie zmieni.

Cały wpis Jurasa poniżej:

Czytaj również:  Mirosław Okniński o konflikcie Omielańczuka z Załęckim!