Juras kolejny raz wbija szpilkę w freak fighterów

Juras jest weteranem polskiej sceny MMA, który swoją karierę rozpoczął ponad 20 lat temu. Dziś Juras zajmuje się tematami związanymi z MMA i produkcją telewizyjną. Oprócz tego, chętnie komentuje różne aktualności i wydarzenia, związane z MMA. Na swoich social mediach umieścił właśnie kolejny wpis, dotyczący freak fightów. Sprawdźcie sami!

Nie jest tajemnicą, że Juras nie przepada za freak fightami i freak fighterami. Były zawodnik KSW niejednokrotnie wypowiadał się na temat freak fightów w sposób negatywny. Juras dziwi się tym, że freak fighty mają tak duże zapotrzebowanie wśród widowni, która chce oglądać znane osoby w klatce.

Również i dziś, freak fighter postanowił nawiązać do tego, że coraz częściej Internet podrzuca mu twarze zawodników freak fightowych. Juras ubolewa nad tym, że osoby związane z freak fightami nie mają wartości i inspiracji. Były zawodnik KSW uważa, że freak fight to „mentalny ściek dla młodych”. Oprócz tego dodaje, że woli być osobą potocznie nazywaną „boomerem”, zamiast popierać freak fighty.

Cała wypowiedź Jurasa dostępna jest poniżej:

Czytaj również:  Daro Lew zaczepia kolejnego, potencjalnego rywala!