Jose Aldo zawalczy z Floydem Mayweatherem Juniorem w boksie?

Takie zestawienie mogłoby wydawać się wręcz niemożliwe, a jednak staje się powoli faktem. Jak podaje portal MMAfighting.com, Brazylijczyk sam poinformował redakcję o tym, że miałby zawalczyć w boksie z Floydem Mayweatherem Juniorem!

Były mistrz w wadze piórkowej UFC aktualnie zajmuje się właśnie pięściarstwem. Co więcej, przyszło mu już zadebiutować w ringu bokserskim, podczas gali, która odbyła się w jego kraju, w Rio De Janeiro. Były zawodnik UFC bardzo dobrze wypunktował Emmanuela Zambrano, zgarniając noty 60-54, 59-55 i 60-54.

Aldo nie zwalnia tempa, ponieważ już w kwietniu, ma on zawalczyć podczas gali Gambered Boxing 4. Podczas tej gali, będzie miał okazję zmierzyć się z innym, byłym już zawodnikiem UFC, a mianowicie z Jeremym Stephensem.

Zawodnik nie chce zwalniać tempa i już myśli nad kolejnymi pojedynkami w boksie. Na dzień dzisiejszy ma on już prawie dopiętą walkę z Floydem Mayweatherem Juniorem. Do walki najprawdopodobniej dojdzie dopiero w połowie tego roku, ze względu na niezbędne, żmudne przygotowania, które będzie musiał przejść Jose Aldo, do tego pojedynku.

Niemniej jednak, jak twierdzi sam zainteresowany, ludzie Floyda zgodzili się na tą walkę, podobnie jak obóz Jose Aldo. Ostatnią prostą jest kwestia promotorów, którzy muszą sfinalizować odpowiednią umowę, dla obu stron.

Czytaj również:  Denis Załęcki mocno na temat Omielańczuka!