Jon Jones zapowiada walkę kończącą jego karierę!

Jon Jones jest aktualnym mistrzem wagi ciężkiej w UFC. Zawodnik chciałby jednak odejść na sportową emeryturę, o czym postanowił poinformować, za pomocą swoich social mediów. Jon Jones wprost przyznał, że byłaby to pożegnalna walka, która jednocześnie byłaby z zawodnikiem najlepszym w historii. Co na to Dana White?

Zawodnik wagi ciężkiej UFC postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami, za pomocą Twittera. Podał on do informacji, że chciałby stoczyć już pożegnalną walkę, jednocześnie dominując w niej najlepszego ciężkiego w historii, będąc nie w najlepszej dyspozycji. Według zawodnika, byłoby to najlepszym zwieńczeniem jego historii i pokazaniem, że to właśnie on jest jedynym i prawowitym mistrzem w kategorii ciężkiej UFC.

Co ciekawe, walka miałaby odbyć się w Nowym Yorku, gdzie już zostało potwierdzone wydarzenie w tym miejscu, właśnie na listopad tego roku. Wydaje się więc, że UFC już teraz myśli o tym zestawieniu i chce do niego doprowadzić jeszcze w tym roku.

Sam Dana White potwierdził, że taka walka jest brana pod uwagę i w niedługim czasie będą oni oficjalnie ogłaszać zestawienie Jona Jonesa ze Stripem. Dodał także, że ta walka jest planowana właśnie w Nowym Yorku, gdzie zbierze najwięcej zainteresowanej publiczności, która jak wiadomo, jest w tym miejscu niezwykle wymagająca.

Czytaj również:  Dnaa White pojawił się na konferencji dotyczącej Power Slap!