John Fury robi zamieszanie na konferencji przed walką syna!

Świat boksu podobnie jak MMA, coraz bardziej nie lubi nudy. Skutkiem tego, dochodzi do coraz to częstszych zestawień między profesjonalnymi zawodnikami, a medialnymi osobami. Wczorajszego wieczoru odbyła się bowiem konferencja przed walką Tommy Fury vs. KSW. Ten drugi jest znanym Youtuberem. Podczas konferencji doszło do awantury, w której udział brał John Fury, czyli jeden z członków rodu Fury. Sprawdźcie sami!

Do starcia obu zawodników dojdzie już 14 października, w samym Manchesterze. Oprócz KSI, na tej samej gali zawalczy Logan Paul, który wejdzie do ringu pierwszy raz, od 2021 roku.

Z kolei Tommy Fury to postać z wielkiego rodu bokserów, którzy swoim nazwiskiem uświetniali przez lata, największe wydarzenia sportowe, związane z boksem.

Oprócz niego, na konferencji pojawił się John Fury, czyli jego ojciec. Nie trzeba było długo czekać, aż ten odpali się w towarzystwie Logana Paula, który w swoim stylu, mocno prowokował swojego przeciwnika.

Wszystko zaczęło się od tego, że John Fury wtrącił się w zdanie zawodnikom, którzy tego samego wieczoru, będą toczyć swój pojedynek. John Fury powiedział, że nikogo nie interesuje rozmowa przedszkolaków, ponieważ ludzie przyszli na walki wojowników.

John Fury w swoim stylu dodał, że jest w stanie zawalczyć z każdym, kto jest na wspomnianej konferencji. Sam czuje się w bardzo dobrej formie fizycznej.

Na tym jednak nie koniec show. John Fury wywrócił bowiem stół, po czym skopał stół, przy którym siedział przeciwnik jego syna. Całe zajście zostało jednak szybko stłumione przez ochronę.

Poniżej możecie zobaczyć to wydarzenie:

Czytaj również:  Prezes FEN w mocnych słowach odpowiada Różalowi!