Joe Rogan wypowiedział się na temat Conora McGregora!

Popularny komentator UFC i jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w MMA, postanowiła wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji Conora McGregora. Według niego, Irlandczyk na dzień dzisiejszy bardzo duży problem z niedozwolnomi środkami, które płyną w jego krwi. Temat został dokładniej poruszyony w jego ostatnim podcaście!

McGregor to były zawodnik UFC, który chce powrócić do tej organizacji. Na przeszkodzie stoi jednak oficjalna Agencja Antydopingowa, znana potocznie jako USADA. Według wymogów UFC i samej organizacji USADA, Irlandczyk musi przejść odpowiednie testy medyczne, które wyeliminują u niego obecność środków niedozwolonych.

Skutkiem tego, Irlandczyk zaznaczył, że jest gotów na powrót do UFC w lutym, 2023 roku, choć nie podał on powodu, dla którego dopiero wtedy może myśleć o takim powrocie. Wiele osób bardzo szybko zaczęło spekulować na temat środków dopingujących, ponieważ Conor McGregor w ostatnim czasie bardzo mocno przytył, przy czym na jego ciele widać jedynie duże wzrosty tkanki mięśniowej.

W całą sprawę wmieszał się także i Joe Rogan

Według komentatora UFC, Conor McGregor cały czas ma w swoim organizmie duże ilości środków dopingujących, które nie pozwalają mu na poddanie się kontroli. Według samego podcastera, mocz byłego zawodnika jest na tyle zainfekowany środkami dopingującymi, iż mógłby wypalić sam pojemnik – jest to oczywiście mocny przytyk w stronę McGregora, który wydaje się, że nie widzi tematu, ani problemu dopingu u siebe.

Czytaj również:  Nowe oświadczenie od Fist Universe!