Joanna Jędrzejczyk zawalczy dla KSW?

Joanna Jędrzejczyk jest od pewnego czasu na językach wszystkich swoich fanów. Pierw zawodniczka zapowiedziała koniec swojej kariery w oktagonie UFC, kiedy ponownie przegrała z Weili Zhang. Wychodzi jednak na to, że zawodniczka ma szansę pokazać się jeszcze przed dużą publicznością w oktagonie. Gdzie może zawalczyć? Jak się okazuje, może to być KSW!

Przyznał to sam Martin Lewandowski, który śmiało przyznał, że temat jest aktualny i prowadzone są na dzień dzisiejszy rozmowy z samą Joanną Jędrzejczyk. Oczywiście nie oznacza to pełnoprawnego sukcesu federacji KSW, jednak jeśli ta osiągnie porozumienie z zawodniczką, ta mogłaby dać swoją ostatnią walkę, przykładowo na stadionie narodowym.

Przypomnijmy bowiem, że Joanna Jędrzejczyk jest cały czas w treningu, a także nie wyklucza powrotu do oktagonu, za którym to bardzo szybko się stęskniła. Nie wiadomo jednak, gdzie taki powrót miałby nastąpić. Z drugiej jednak strony, KSW z pewnością miałoby lukratywną ofertę dla Joanny, która mogłaby toczyć jeszcze niejednokrotnie, piękne walki, we własnym kraju. Pytanie jednak, czy powrót byłby po to, aby zakończyć karierę, czy aby dalej walczyć.

Poniżej wypowiedź Martina Lewandowskiego:

Czytaj również:  Artur Szpilka chcę zmierzyć się z Pudzianowskim!