Joanna Jędrzejczyk ma zamiar wspierać młode zawodniczki!

Joanna Jędrzejczyk w ostatnim wywiadzie omówiła swoje plany, które ma po przejściu na sportową emeryturę. Była zawodniczka UFC chce chronić i pomagać osobom, które dopiero wchodzą w świat MMA i chce przestrzegać je, przed niewłaściwymi osobami, które mogą trafić na swojej drodze!

Przypomnijmy, że Joanna Jędrzejczyk zakończyła swoją sportową karierę po ostatnim starciu z Weili Zhang, które Polka przegrała. Polka tuż po pojedynku udzieliła wywiadu, w którym powiedziała o swoim końcu kariery, a także potrzebach związanych z życiem osobistym.

Od tego wywiadu minęło trochę czasu. Dziś Joanna Jędrzejczyk postanowiła podzielić się z portalem MMA Junkie tym, co chce robić w najbliższym czasie. Była zawodniczka UFC chce pomagać osobom, które dopiero startują w świecie MMA. Dodatkowo, Polska zwróciła uwagę na problem managerów, którzy kierują się własnymi interesami, zamiast interesami swoich zawodników.

Joanna Jędrzejczyk chce z tym walczyć, poprzez chronienie interesów zawodników. Dodatkowo, chce przestrzegać przed osobami, które w tej branży działają nadal, jednocześnie nie patrząc na dobro zawodników. Jej wiedza będzie z pewnością bardzo cenna dla osób, które dopiero wchodzą do świata MMA.

Całe przedsięwzięcie wydaje się być bardzo obiecujące, dlatego gorąco kibicujemy Joannie w jej założeniach, a także czekamy na efekty młodych zawodników, którzy będą słuchać jej rad!

Czytaj również:  Wyniki losowania i ważenia THE WAR 4!