Jerome Le Banner zawalczy w Clout MMA!

Jerome Le Banner zawodnikiem Clout MMA? Jak widać, wszystko jest możliwe w dzisiejszych czasach. Federacja freak fightowa pozyskała legendę sportów K-1, która w najbliższym czasie, zawalczy podczas wydarzenia, które będzie miało miejsce już w październiku, tego roku. Jerome Le Banner zmierzy się w klatce z Dawidem Załęckim, czyli polskim mistrzem w K-1. Będzie to bez wątpienia, najbardziej wymagająca walka dla Dawida Załęckiego!

Jak informuje sama federacja Clout MMA, dla Dawida Załęckiego, będzie to sportowe wyzwanie i jednocześnie marzenie, które freak fighter będzie mógł spełnić w najbliższym czasie. Jerome Le Banner to zawodnik, który ma swoim koncie ponad sto wygranych pojedynków. Co więcej, jest on mistrzem świata w K-1, dla różnych organizacji sportowych. Swój najbliższy pojedynek stoczy podczas gali Clout MMA 2, która odbędzie się już 28 października.

Warto jednak pamiętać, że Dawid Załęcki również posiada wiele tytułów w kategorii K-1, a także jest czynnym freak fighterem, który w klatce pozostawia serce do walki. Zapewne i tym razem, możemy spodziewać się wielkiej bitwy, choć Jerome Le Banner, będzie z pewnością, największym wyzwaniem sportowym Dawida.

Czytaj również:  Sławomir Peszko wystąpi w oktagonie, w 2024 roku!