Jan Błachowicz pewny siebie przed walką z Pereirą!

Walka Jana Błachowicza z Alexem Pereirą jest już faktem. Cieszyński Książe będzie miał okazję do jednego z najgłośniejszych pojedynków w swojej karierze. Co ciekawe, jest stawiany także i w formie faworyta, ponieważ to jego przeciwnik będzie musiał podporządkować się warunkami fizycznymi do Polaka. Jak więc samą walkę widzi Jan Błachowicz? Sprawdźcie sami!

W ostatnim wywiadzie, którego Jan Błachowicz udzielił dla popularnego programu o nazwie „The MMA Hour”, mogliśmy dowiedzieć się, jak Polak widzi swoje szanse, w najbliższym pojedynku ze swoim udziałem. Co ciekawe, będzie to już czwarta walka, w której Jan Błachowicz będzie walczył z przeciwnikiem, który idzie kategorię wagową wyżej. W dwóch pojedynkach Jan Błachowicz był górą, raz przegrał. Skutkiem tego, statystyka stoi po jego stronie.

Sam Jan Błachowicz swój najbliższy pojedynek traktuje jako swoją rolę, w całej układance UFC. Polak jest pewny siebie i już teraz jest przekonany, że odeślę Pereirę skutecznie do niższej kategorii. Co prawda Jan Błachowicz nie lekceważy swojego przeciwnika, ponieważ zauważa, że ten jest bardzo silny, jednak w walce z nim, Pereira nie ma większych szans.

Jan Błachowicz wie, że ma przewagę gabarytów, którą zamierza wykorzystać w tej walce. Dodatkowo, jak zauważa sam zawodnik UFC, ma doświadczenie z takimi zawodnikami, dzięki czemu wie, jak zachować się z nimi w walce.

Czytaj również:  Marcin Tybura gotów zastąpić Jona Jonesa na UFC 285!